سیستم اعلام حریق آدرس پذیر زیتکس

 سیستم اعلام حریق آدرس پذیر زیتکس دارای  ویژگی های گسترده ای است که  از آن جمله می توان به  سادگی در استفاده از آن به واسطه کنترل های روی پنل، امکان اتصال به سیستم قدیمی متعارف، سرعت بسیار خوب در زمان راه اندازی سیستم و همچنین در زمان تغییر و اعمال تنظیمات جدید بر روی سیستم، ایجاد بالاترین میزان کارایی در عین سادگی، امکان نظارت مستقیم بر روی  وضعیت ورودی و خروجی سیستم، وجود درگاه های ارتباطی RS-232, USB, Ethernet  ، امکان نظارت مستقیم  و کنترل از راه دور سیستم و همچنین امکان عیب یابی از راه دور،  طراحی سیستم اعلام حریق آدرس پذیر بر اساس استانداردهای معتبر بین المللی و امکان بازگشت به تنظیمات اولیه سیستم در صورت اعمال تغییرات بر روی آنها و… اشاره کرد.

ZITEX FIRE ALARM SYSTEM

سیستم اعلام حریق زیتکس
دتکتور زیتکس

دتکتور زیتکس

کنترل پنل زیتکس

کنترل پنل زیتکس

شاسی زیتکس

شاسی اعلام حریق زیتکس

آژیر فلاشر زیتکس ZI-SS 88

آژیر اعلام حریق زیتکس

کاتالوگ محصولات آدرس پذیر

لیست قیمت آدرس پذیر زیتکس

محصولقیمت (تومان)محصولقیمت (تومان)
دتکتور دودی فتوالکتریک ZI-S 815159.500دتکتور حرارتی ZI-H 715155.500
دتکتور حرارتی افزایشی ZI-H715 FIX & ROR157.500دتکتور دودی فتوالکتریک ZI-S817199.500
دتکتور حرارتی ZI-H717195.500دتکتور حرارتی افزایشی ZI-H717 FIX & ROR197.500
دتکتور دودی فتوالکتریکZI-S820199.500دتکتور حرارتی ZI-H720195.500
دتکتور حرارتی ثابت و افزایشی ZI-H720 FIX ROR197.500دتکتور ترکیبی دود و حرارت ZI-HSD1015229.500
دتکتور ترکیبی دود و حرارت ZI-HSD1020249.500دتکتور گاز۲۲۰ ولت ZI-G 915549.500
شستی اعلام حریق دارای کلید تستZI-CP85119.500شستی اعلام حریق دارای کلید تست و برگشت پذیرZI-CP86129.500
شستی اعلام حریق دارای کلید تست و برگشت پذیر ZI-CP95139.500آژیر فلاشر ZISS-81149.500
آژیر فلاشر با ۳۰ تون صدا و سطحی ZISS-88549.500ریموت اندیکاتور ZI-R8079.500
ریموت اندیکاتور ZI-R2019.500
کنترل پنل اعلام حریق۱۰ زون ZX-N10PRO2.890.000کنترل پنل اعلام حریق۲ زون ZX-1800-2-
کنترل پنل اعلام حریق۴ زون ZX-1800-4-کنترل پنل اعلام حریق۶ زون ZX-1800-62.990.000
کنترل پنل اعلام حریق۸ زون ZX-1800-83.190.000کنترل پنل اعلام حریق۱۰ زون ZX-1800-103.390.000
کنترل پنل اعلام حریق۱۲ زون ZX-1800-123.590.000کنترل پنل اعلام حریق۱۴ زون ZX-1800-143.790.000
کنترل پنل اعلام حریق۱۶ زون ZX-1800-163.990.000کنترل پنل اعلام حریق۱۸ زون ZX-1800-184.190.000
اسپری تست دتکتور دود ZX-S1119.500

سیستم اعلام حریق آدرس پذیر زیتکس دارای انواع مختلفی است  که در واقع این سیستم های هشداردهنده نسبت به سایر محصولات زیتکس پیشرفت بیشتر و بهتری داشته اند. در واقع همان طور که می دانیم، وظیفه اصلی سیستم اعلام حریق زیتکس، نظارت کلی بر مکان مرکزی  می باشد و این به معنای چک کردن افراد آن مکان و یا نظارت با دوربین و سایر تجهیزات نیست. در واقع این سیستم اعلام حریق با استفاده از دستگاه های مختلف انسانها را در برابر خطرات جانی و مالی فراوان  ناشی از آتش سوزی حفظ می کند.

سیستم اعلام حریق زیتکس به دو دسته کلی تقسیم بندی می شود که یکی از آن ها سیستم اعلام حریق متعارف زیتکس و دیگری سیستم اعلام حریق آدرس پذیر زیتکس می باشد که سیستم نوع اول یا همان سیستم متعارف زیتکس جزء سیستم های قدیمی اعلام حریق می باشد  و سیستم نوع دوم همان سیستم اعلام حریق آدرس پذیر زیتکس است که در ادامه به شرح آن می پردازیم. سیستم اعلام حریق آدرس پذیر زیتکس  یک سیستم کاملا هوشمند است که  قابلیت نصب و اتصال بر روی سیستم های  قدیمی از نوع متعارف را نیز دارد.

دستگاه مرکزی آدرس پذیر تکرار کننده زیتکس

دستگاه مرکز اعلام حریق آدرس پذیر زیتکس مطابق با الزامات استاندارد EN 54-2, 4 طراحی و تولید و مورد آزمون قرار گرفته است. این پنل اعلام حریق در ورژن های تک لوپ، دو لوپ، سه لوپ و چهار لوپ قابل تهیه می باشد. نرم افزارهای تخصصی پیکربندی و محاسبه جریان مصرفی لوپ از طریق سایت قابل دانلود می باشد. در سری تولید سال ۲۰۲۰ میلادی، امکان شبکه شدن ۳۱ پانل یا تکرارکننده با پانل اصلی از طریق پروتکل RS485 وجود خواهد داشت.

فروشگاه آتش ندا به عنوان نمایندگی رسمی زیتکس آماده پاسخگویی، فروش محصولات زیتکس و ارسال به سراسر ایران می باشد.
۰۲۱۴۰۳۳۰۳۸۸ – ۰۲۱۴۰۳۳۰۳۷۷

تفاوتاعلام حریق آدرس پذیر و متعارف زیتکس

به طور کلی، بین سیستم اعلام حریق متعارف و آدرس پذیر تفاوت هایی وجود دارد.  از جمله تفاوت سیستم متعارف و آدرس پذیر زیتکس می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 سیستم اعلام حریق متعارف قدیمی تر بوده و از تکنولوژی پایین تری نسبت به سیستم اعلام حریق آدرس پذیر برخوردار است.

 علاوه بر این، در سیستم اعلام حریق متعارف با تغییر وضعیت مقاومت الکتریکی مدار مربوطه  بر اساس آلارم و یا اعلام خطا  متوجه آتش سوزی می شوند اما سیستم اعلام حریق آدرس پذیر کاملا هوشمند است.

 در سیستم اعلام حریق متعارف بایستی زون بندی داشته باشیم و به عبارت دیگر هر زون یا ناحیه به طور جداگانه تحت کنترل قرار می گیرد اما در سیستم آدرس پذیر، زون بندی وجود نداشته و تمام قسمت های مربوط به مکان مد نظر به یکباره تحت کنترل قرار می گیرند. بنابراین، این سیستم طراحی ساده تری داشته و کار با آن راحت‌تر است.  همچنین، سرعت سیستم های آدرس پذیر بیشتر از سیستم متعارف است.

به طور کلی می توان گفت که سیستم اعلام حریق آدرس پذیر، به دلیل کارایی فوق العاده، سرعت بالا، سهولت در انجام کار با دستگاه، تکنولوژی کاملا هوشمند، به روز تر بودن و در نتیجه کامل‌تر بودن آن و… بسیار مناسب‌تر از سیستم اعلام حریق متعارف است و در صورتی  که متقاضیان تمایل به خرید این محصول را دارند  سیستم اعلام حریق از نوع آدرس پذیر آن بسیار بهتر و کاملتر است . اما در صورتی که سیستم اعلام حریق متعارف را دارید و تصمیم به ارتقاء این سیستم دارید به راحتی می توانید آن را به دستگاه قدیمی خود متصل کرده و از مزایای ویژه و دقت بالای آن بهره مند شوید.

دتکتور گازی زیتکس

دتکتور گاز زیتکس

دتکتور گاز ( Gas Detector ) یا گازسنج از جمله تجهیزاتی هستند که به منظور شناسایی و مانیتورینگ گازهای سمی، قابل اشتعال و انفجار ، گازهای اکسید کننده و بطور کلی گازهای خطرناک مورد استفاده قرار می گیرند

محصولات دتکتور اعلام حریق گاز معمولا به دو دسته دتکتور گاز ثابت ( Fixed Gas Detector ) و دتکتور گاز پرتابل یا دتکتور گاز قابل حمل Portable Gas Detectorطبقه بندی می گردد که هر یک ویژگی های خود را داشته و در کاربری های متناسب مورد استفاده قرار می گیرد. 

دتکتور گاز ثابت

محصولات دتکتور گاز ثابت ،  دتکتورهایی هستند که در محل مربوطه نصب شده و خروجی خود را از طریق کابل یا به صورت بی سیم به پنل کنترل کننده ارسال می کنند 

دتکتور گاز پرتابل (قابل حمل)

محصولات دتکتور گاز پرتابل ( دتکتور گاز قابل حمل )  جهت بوجود آوردن امنیت بیشتر برای افرادی که قصد حرکت در محل هایی که در آنها امکان خطر نشت انواع گازهای سمی یا قابل احتراق وجود دارد، طراحی می گردند.

 محصولات آشکارساز گاز قابل حمل یا محصولات دتکتور گاز پرتابل بسته به انواع گازهای موجود در محل می تواند میزان یک تا چند گاز را سنجیده و میزان غلظت گاز موجود را در صفحه نمایشگر خود نشان دهد تا در صورت لزوم به کاربر اعلام خطر کند.

 لازم به ذکر است به منظور آشکارسازی هر گاز ، نیاز به یک سنسور جداگانه در دستگاه می باشد و همین امر باعث تنوع مدل های آشکارسازها در میان برندهای مختلف شده است.

دتکتور دودی زیتکس یک محصول بی نظر با ویژگی های منحصر بفرد است

  • مـدارات متـالیـزه دو رویـه، دارای لایه پـوششــی مـحافظ در برابر رطــوبت و مــواد خـورنــده (اسیــدی)
  • احاطه تمامی المان ها درون محفظه فلزی جهـت مقاوم نمودن در بــرابــر پــارازیــت های فـرکانسی در دامنـه وسیـع
  • آبـــکاری کــروم تــمامــی قطعــات فلــزی جــهـت مقــاوم نمــودن در بــرابــر زنــــگ زدگـی
  • بـدنه مستحکـم، مقـاوم در برابر ضــربه و لـرزش
  • دارای دو چراغ نشانگر جـهت نمـایش حالات نـرمال و حریق
  • فرمان به ریموت اندیکاتور
  • راه انــدازی اتومـاتیـک
  • توانــایی تنظــیم مجدد

دتکتور دودی زیتکس

دتکتور دودی ZX-SD8000AD آدرس پذیر زیتکس
دتکتور حرارتی زیتکس
دتکتور ترکیبی زیتکس
فروشگاه آتش ندا به عنوان نمایندگی رسمی زیتکس آماده پاسخگویی، فروش محصولات زیتکس و ارسال به سراسر ایران می باشد.
۰۲۱۴۰۳۳۰۳۸۸ – ۰۲۱۴۰۳۳۰۳۷۷

شستی آدرس پذیر زیتکس

شستی اعلام حریق زیتکس معمولا در دو نوع فشاری قابل ریست شدن و شیشه شکستنی ساخته می شوند که برای اعلام حریق دستی به کار می روند.

 در هر دو نوع در حالت عادی کنتاکت شستی باز است (N.O) و در حالت اعلام حریق، یک مقاومت سری شده با سوئیچ داخلی شستی که مقدار آن معمولا ۴۷۰ اهم است در مسیر زون به طور موازی با سایر تجهیزات روی زون و مقاومت انتهای خط قرار می گیرد. 

با قرار گرفتن مقاومت ۴۷۰ اهم در مسیر زون، کنترل پنل این شرایط را به عنوان شرایط آلارم تشخیص داده و آژیر اعلام حریق فعال می شود.

در نوع شیشه ای شستی تحت فشار قرار دارد و با شکسته شدن شیشه آزاد شده و کنتاکت بسته می شود. شستی معمولا دارای سوئیچی برای ری ست Reset کردن میباشد تا بعد از استفاده از شستی بتوان دوباره آن را به حالت عادی بازگرداند.

آژیر آدرس پذیر زیتکس

آژیر اعلام حریق زیتکس در سیستم اعلام حریق وظیفه دریافت سیگنال را از کنترل پنل سیستم اعلام حریق درافت نموده واعلام خطر را به صورت صوتی اعلام نماید حدقل صدای تولید شده توسط آژیرهای اعلام حریق در محیطهای معمولی ۱۲۰ و در اتاق خوابها باید ۷۵ دسیبل باشد تن صدای آژیرهای سیستم اعلام حریق باید متمایز از صدای دیگر وسایل هشداری باشد .

قیمت محصولات آدرس پذیر زیتکس در لاله زار تهران

فروشگاه اینترنتی آتش ندا با سال ها سابقه درخشان در زمینه فروش انواع محصولات و تجهیزات سیستم اعلام حریق و سیستم اطفای حریق در قلب بازار لاله زار تهران در خدمت شماست تا با فروش محصولات اعلام حریق تله تک با قیمت و کیفیتی مناسب لذت یک خرید اینترنتی و حضوری به صرفه ای را برای شما ایجاد کند.

برای خرید و استعلام آخرین قیمت های بازار با شماره های درج شده تماس حاصل فرمایید تا کارشناسان آتش ندا شما را راهنمایی کنند.

راه های ارتباطی با فروشگاه آتش ندا:

۰۲۱-۴۰۳۳۰۳۷۷

۰۲۱-۴۰۳۳۰۳۸۸

۰۹۱۲۲۱۴۶۳۴۷

آدرس ما : لاله زار جنوبی، مجتمع تجاری بوشهری، طبقه ۲ واحد ۱۶

ایمیل : info@atashneda.ir

سایر برندهای اعلام حریق آتش ندا