جستجو

دتکتور اعلام حریق

دتکتور سیستم اعلام حریق وسایل الکتریکی هستند، که نسبت به نشانه‌های آتش سوزی مانند دود، حرارت، نور، شعله و گاز مونواکسیدکربن و…حساس هستند.

 در واقع دتکتور اعلام حریق با شناسایی و تشخیص هر یک از نشانه‌های حریق، آن‌را به کنترل پنل اعلام حریق، اعلام می کنند، تا اقدامات لازم در جهت پیشگیری از خسارت‌های جانی و مالی صورت گیرد. دتکتور بسته به تفاوت در تشخیص حریق، به دسته‌بندی‌های مختلفی تقسیم می‌شوند.

 و به میزان حساس بودن آنها به نشانه‌ها می‌توان از آن‌ها در فضاهای مختلف سر باز و سرپوشیده استفاده کرد.

آشکارسازها غالبا بصورت سقفی و دیواری روی پایه‌های مخصوصی نصب می شوند که با ولتاژ بین ۱۵ تا ۳۰ تغذیه میشــوند. آشکارسازهایی نیز وجود دارند که از ولتاژهای ۱۲ و ۴۸ ولت DC یا AC 220 ولت تغذیه می کنند. 

  • دتکتورهای دودی
  • دتکتورهای حرارتی
  • دتکتورهای شعله ای

انواع دتکتور اعلام حریق

نمایندگی محصولات آدرس پذیر و انواع دتکتور در لاله زار تهران

فروشگاه اینترنتی آتش ندا با سال ها سابقه درخشان در زمینه فروش انواع محصولات و تجهیزات سیستم اعلام حریق و سیستم اطفای حریق در قلب بازار لاله زار تهران در خدمت شماست تا با فروش محصولات اعلام حریق سنس و سایر برندها آدرس پذیر تله تک با قیمت و کیفیتی مناسب لذت یک خرید اینترنتی و حضوری به صرفه ای را برای شما ایجاد کند.

برای خرید و استعلام آخرین قیمت های بازار با شماره های درج شده تماس حاصل فرمایید تا کارشناسان آتش ندا شما را راهنمایی کنند.

راه های ارتباطی با فروشگاه آتش ندا:

نیاز به کمک دارید؟ پیام دهید