سیستم اعلام حریق آدرس پذیر سنس

سیستم اعلام حریق آدرس‌پذیر سنس از جمله وسایلی است که در ساختمان‌ها جهت جلوگیری از خسارات آتش سوزی و عواملی مانند، باز بودن شیر گاز و سایر موارد که آتش‌زا هستند، مورد استفاده قرار می‌گیرد. کارکرد این سیستم به گونه‌ای است که هر سنسور موجود در نقطه دارای آدرس خاصی است و هر کدام از آدرس‌ها در اتاق کنترل به طریق شبکه‌ای کنترل می‌شوند. در این وسایل دو نوع سنسور یا دتکتور اعلام حریق تعبیه شده که نسبت به دود و حرارت حساس بوده و در صورت بروز آتش سوزی سنسور حساس به دود هنگامی که دود حاصل از حریق یا جرقه به این سنسور برسد این سنسور دود را شناسایی نموده و با کمک سایر تجهیزات به قسمت پنل مربوطه، آلارم حریق را می‌فرستد. سنسورهای حرارتی در دو نوع ثابت و متغییر وجود دارند.

هر کدام از این سنسورها دارای کارکرد خاص خود هستند و متناسب با محیط انتخاب می‌شوند. تجهیزات متفاوتی مانند آژیر، کنترل پنل، فلاشر، دتکتور و… درون آن وجود دارد که هر کدام عملکرد خاص خود را دارند. به عنوان مثال دتکتورها از آدرس خاصی برخوردار هستند که زمان بروز آتش‌سوزی قادر به تعیین مکان دقیق وقوع حادثه خواهند بود. شرکت سنس جهت تولید این نوع از سیستم از تجهیزات کاملا با کیفیت و تکنولوژی‌های جدید استفاده کرده است. در مکان‌هایی که فضای آن‌ها کوچک و امکان پرداخت هزینه بالا وجود ندارد؛ از این سیستم استفاده می‌شود. در واقع سنس نام تجاری شرکتی است که این محصولات را تولید و روانه بازار می‌کند. سنس از جمله بزرگترین شرکت‌های تولید کننده تجهیزات اعلام حریق است که محصولات خود را در سراسر ایران و کشورهای همسایه عرضه می‌کند.

سیستم اعلام حریق سنس
دتکتور مولتی آدرس پذیر سنس S6-AMD-300

دتکتور سنس

پنل کنترل متعارف سنس مدل MC5

کنترل پنل اعلام حریق سنس

شستی اعلام حریق قابل ریست سنس RC-100

شاسی اعلام حریق سنس

آژیر اعلام حریق سنس

آژیر اعلام حریق سنس

خرید اعلام حریق آدرس‌ پذیر سنس از آتش ندا

یکی از معتبرترین نمایندگی‌های فروش محصولات شرکت سنس، فروشگاه آتش ندا را می‌توان نام برد که انواع لوازم اعلام و اطفاء حریق را در دسترس عموم قرار می‌دهد. سیستم اعلام حریق فایرگاد یکی از بهترین سیستم‌های اعلام حریق موجود در بازار است که از کیفیت و کارایی بالایی برخوردار است. برای خرید سیستم آدرس‌پذیر فایرگاد و تجهیزات تولیدی دیگر شرکت سنس، می‌توانید به فروشگاه آتش ندا که در بازار لاله‌زار تهران وجود دارد، مراجعه کنید. به این ترتیب برای دریافت مشاوره و آگاهی بیشتر در مورد خرید و همچنین ثبت سفارش خود، می‌توان با مشاوران و متخصصین با تجربه این فروشگاه مراجعه، در نتیجه محصول مد نظر با قیمت مناسب تهیه خواهید کرد.

ویژگی اعلام حریق آدرس پذیر سنس

 ممکن است سیستم اعلام حریق شما متعارف باشد در این صورت، تکنولوژی آدرس پذیر در دسترس نخواهد بود و شما با اعلام حریق، باید به دنبال محل آتش سوزی بگردید، سیستم اعلام حریق متعارف برای مکان های کوچک با سنسور های محدود مورد استفاده قرار می‌گیرند. تکنولوژی سیستم اعلام حریق آدرس پذیر که در دسترس بشر قرار گرفته است، زمان مناسبی را برای واکنش نشان دادن، می‌خرد.

 سیستم اعلام حریق آدرس پذیر سنس تمام تجهیزات را تست شده تحویل شما می‌دهد و با استفاده از شبیه سازی انواع آتش سوزی ها و تست عملکرد تمام قطعات، محصول خود را مطمئن به بازار عرضه میکند.

تجهیزات اعلام حریق آدرس پذیر سنس

همانطور که میدانید دو نوع سنسور یا دتکتور اعلام حریق در سیستم اعلام حریق آدرس‌پذیر سنس  وجود دارد:

سنسور های حساس به دود و سنسور های حساس به حرارت؛ سنسور های حساس به دود در سیستم اعلام حریق آدرس پذیر سنس، در هر زمان که دود حاصل از حریق و جرقه به قسمت سنسور برسد، این سنسور ها دود را شناسایی می‌کنند و با استفاده از سایر تجهیزات به قسمت پنل مربوطه، آلارم حریق را ارسال می‌کند. سنسور حساس به حرارت نیز در سیستم اعلام حریق آدرس پذیر سنس مورد استفاده قرار می‌گیرند. این سنسور ها در دو نوع ثابت و متغیر هستند. در سنسور حرارتی نوع ثابت، دمایی را به صورت پیش فرض به سیستم اعلام می‌کنند. اگر دمای محیطی که سنسور در آن قرار دارد به آن دمای ثابت تعریف شده برسد، اعلام حریق اتفاق می‌افتد.

در سنسور حرارتی نوع متغیر، از سه نوع مقاومت در آن ها استفاده می‌شود، اولی در تماس با هوای محیط، دومی دور از هوای محیط و سومی مقاومت حساس به درجه ثابت (مثل حالت اول). در این سنسور ها دمای مقاومت اولی با دومی مقایسه می‌شود. اگر این تفاوت دما از حدی فراتر رود آلارم حریق به پنل ارسال می‌شود..

 انتخاب این سنسور ها متناسب با محیط است؛ مثلا اگر دمای محیط اطراف سنسور بالا و دائما در حال تغییر با اختلاف محسوس باشد، ممکن است آلارم هایی ارسال شود که نتیجه‌ی آتش سوزی نباشد و افراد را دچار سردرگمی و وحشت بی‌دلیل کند. برای بهبود عملکرد سیستم از سنسور های حساس به دود و حرارت به صورت ترکیبی و همزمان استفاده می‌شود تا هر نوع آتشی را پوشش دهد و از بروز حادثه جلوگیری کند.

فروشگاه آتش ندا به عنوان نمایندگی رسمی سنس آماده پاسخگویی، فروش محصولات سنس و ارسال به سراسر ایران می باشد.
۰۲۱۴۰۳۳۰۳۸۸ – ۰۲۱۴۰۳۳۰۳۷۷
دتکتور دودی سنس

دتکتور آدرس پذیر سنس

کنترل پنل کانونشنال مرکزی سنس

تجهیزات سیستم اعلام حریق

آژیر فلاشر کانونشنال سنس

قیمت محصولات آدرس پذیر سنس در لاله زار تهران

فروشگاه اینترنتی آتش ندا با سال ها سابقه درخشان در زمینه فروش انواع محصولات و تجهیزات سیستم اعلام حریق و سیستم اطفای حریق در قلب بازار لاله زار تهران در خدمت شماست تا با فروش محصولات اعلام حریق آدرس پذیر سنس با قیمت و کیفیتی مناسب لذت یک خرید اینترنتی و حضوری به صرفه ای را برای شما ایجاد کند.

برای خرید و استعلام آخرین قیمت های بازار با شماره های درج شده تماس حاصل فرمایید تا کارشناسان آتش ندا شما را راهنمایی کنند.

راه های ارتباطی با فروشگاه آتش ندا:

۰۲۱-۴۰۳۳۰۳۷۷

۰۲۱-۴۰۳۳۰۳۸۸

۰۹۱۲۲۱۴۶۳۴۷

آدرس ما : لاله زار جنوبی، مجتمع تجاری بوشهری، طبقه ۲ واحد ۱۶

ایمیل : info@atashneda.ir

سایر برندهای اعلام حریق آتش ندا

بروزرسانی در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۰۳