سیستم اعلام حریق آدرس پذیر سنس

به دلایل مختلف در هر ساختمانی ممکن است که آتش سوزی رخ دهد برای مثال شیر گاز باز باشد یا وجود برخی عوامل آتش‌زا وغیره می‌توانند در آتش سوزی موثر واقع شوند. بنابراین برای این که خسارت‌های به بار آمده کم شود لازم است که اقداماتی صورت بگیرد که یکی از آن‌ها سیستم اعلام حریق آدرس‌ پذیر سنس است. در این سیستم با وجود سنسورهای حساس به دود و حساس به حرارت می‌توان که محل دقیق حادثه را تشخیص داد. اساسا شرکت سنس برای تولید این سیستم‌های اعلام حریق آدرس‌پذیر از تجهیزات بسیار با کیفیت و تکنولوژی‌های جدیدی استفاده می‌کند. ساز و کار این سیستم به این صورت است که هر سنسور موجود در نقطه دارای آدرس خاصی است که این آدرس‌ها در اتاق کنترل به صورت شبکه‌ای کنترل می‌شود. در حالت کلی شرکت تولید کننده این سیستم‌ها تمام تجهیزات را به صورت تست شده به شما تحویل می‌دهد. یعنی با استفاده از آتش سوزی شبیه‌سازی شده عملکرد آن‌ها را تست می‌کند و سپس آن‌ها را روانه بازار می‌کند. سیستم‌های آدرس‌پذیر سنس از تجهیزات مختلفی همچون دتکتورها، کنترل پنل، آژیر فلاشر و… برخوردار است که تمام آن‌ها از عملکرد مناسبی هم برخوردار هستند. برای تولید این سیستم‌های سنس همه استانداردهای لازم رعایت شده است به همین دلیل عملکرد فوق العاده‌ای دارند. اصولا طراحی و تولید محصولات این شرکت بسیار خاص و کاربر پسند است که با برندهای خارجی نیز قابل رقابت است بنابراین با اطمینان خاطر آن‌ها را تهیه کنید.

سیستم اعلام حریق سنس
دتکتور مولتی آدرس پذیر سنس S6-AMD-300

دتکتور سنس

پنل کنترل متعارف سنس مدل MC5

کنترل پنل اعلام حریق سنس

شستی اعلام حریق قابل ریست سنس RC-100

شاسی اعلام حریق سنس

آژیر اعلام حریق سنس

آژیر اعلام حریق سنس

ویژگی اعلام حریق آدرس پذیر سنس

 ممکن است سیستم اعلام حریق شما متعارف باشد در این صورت، تکنولوژی آدرس پذیر در دسترس نخواهد بود و شما با اعلام حریق، باید به دنبال محل آتش سوزی بگردید، سیستم اعلام حریق متعارف برای مکان های کوچک با سنسور های محدود مورد استفاده قرار می‌گیرند. تکنولوژی سیستم اعلام حریق آدرس پذیر که در دسترس بشر قرار گرفته است، زمان مناسبی را برای واکنش نشان دادن، می‌خرد.

 سیستم اعلام حریق آدرس پذیر سنس تمام تجهیزات را تست شده تحویل شما می‌دهد و با استفاده از شبیه سازی انواع آتش سوزی ها و تست عملکرد تمام قطعات، محصول خود را مطمئن به بازار عرضه میکند.

تجهیزات اعلام حریق آدرس پذیر سنس

همانطور که میدانید دو نوع سنسور یا دتکتور اعلام حریق در سیستم اعلام حریق آدرس‌پذیر سنس  وجود دارد:

سنسور های حساس به دود و سنسور های حساس به حرارت؛ سنسور های حساس به دود در سیستم اعلام حریق آدرس پذیر سنس، در هر زمان که دود حاصل از حریق و جرقه به قسمت سنسور برسد، این سنسور ها دود را شناسایی می‌کنند و با استفاده از سایر تجهیزات به قسمت پنل مربوطه، آلارم حریق را ارسال می‌کند. سنسور حساس به حرارت نیز در سیستم اعلام حریق آدرس پذیر سنس مورد استفاده قرار می‌گیرند. این سنسور ها در دو نوع ثابت و متغیر هستند. در سنسور حرارتی نوع ثابت، دمایی را به صورت پیش فرض به سیستم اعلام می‌کنند. اگر دمای محیطی که سنسور در آن قرار دارد به آن دمای ثابت تعریف شده برسد، اعلام حریق اتفاق می‌افتد.

در سنسور حرارتی نوع متغیر، از سه نوع مقاومت در آن ها استفاده می‌شود، اولی در تماس با هوای محیط، دومی دور از هوای محیط و سومی مقاومت حساس به درجه ثابت (مثل حالت اول). در این سنسور ها دمای مقاومت اولی با دومی مقایسه می‌شود. اگر این تفاوت دما از حدی فراتر رود آلارم حریق به پنل ارسال می‌شود..

 انتخاب این سنسور ها متناسب با محیط است؛ مثلا اگر دمای محیط اطراف سنسور بالا و دائما در حال تغییر با اختلاف محسوس باشد، ممکن است آلارم هایی ارسال شود که نتیجه‌ی آتش سوزی نباشد و افراد را دچار سردرگمی و وحشت بی‌دلیل کند. برای بهبود عملکرد سیستم از سنسور های حساس به دود و حرارت به صورت ترکیبی و همزمان استفاده می‌شود تا هر نوع آتشی را پوشش دهد و از بروز حادثه جلوگیری کند.

فروشگاه آتش ندا به عنوان نمایندگی رسمی سنس آماده پاسخگویی، فروش محصولات سنس و ارسال به سراسر ایران می باشد.
۰۲۱۴۰۳۳۰۳۸۸ – ۰۲۱۴۰۳۳۰۳۷۷
دتکتور دودی سنس

دتکتور آدرس پذیر سنس

کنترل پنل کانونشنال مرکزی سنس

تجهیزات سیستم اعلام حریق

آژیر فلاشر کانونشنال سنس

قیمت محصولات آدرس پذیر سنس در لاله زار تهران

فروشگاه اینترنتی آتش ندا با سال ها سابقه درخشان در زمینه فروش انواع محصولات و تجهیزات سیستم اعلام حریق و سیستم اطفای حریق در قلب بازار لاله زار تهران در خدمت شماست تا با فروش محصولات اعلام حریق آدرس پذیر سنس با قیمت و کیفیتی مناسب لذت یک خرید اینترنتی و حضوری به صرفه ای را برای شما ایجاد کند.

برای خرید و استعلام آخرین قیمت های بازار با شماره های درج شده تماس حاصل فرمایید تا کارشناسان آتش ندا شما را راهنمایی کنند.

راه های ارتباطی با فروشگاه آتش ندا:

۰۲۱-۴۰۳۳۰۳۷۷

۰۲۱-۴۰۳۳۰۳۸۸

۰۹۱۲۲۱۴۶۳۴۷

آدرس ما : لاله زار جنوبی، مجتمع تجاری بوشهری، طبقه ۲ واحد ۱۶

ایمیل : info@atashneda.ir

سایر برندهای اعلام حریق آتش ندا

بروزرسانی در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۰۴