سیستم اعلام حریق تله تک

اعلام حریق آدرس پذیر تله تک

با توجه به نیاز ضروری هر مکان عمومی، ساختمان، فروشگاه، بیمارستان یا غیره به یک سیستمی که بتواند اتفاقات ناگهانی مانند آتش را زودتر از هر کسی به اطلاع عموم برساند، شرکت تله تک با تولید محصولات خود در حوزه سیستم های اعلام حریق تله تک و سیستم های اعلام سرقت تله تک در بلغارستان توانسته است این نیاز عمومی را تا حدودی برطرف سازد. پس می توان این گونه سیستم اعلام حریق تله تک را تعریف نمود که این سیستم، سیستمی است که می تواند پیش از افراد ساکن و مربوط به یک مکان، آنها را نسبت به آتش سوزی و یا وجود داشتن نسبت به دود های دیگر مطلع کند.

سیستم اعلام حریق تله تک
TELETEK FIRE ALARM SYSTEM
دتکتور تله تک

دتکتور تله تک

کنترل پنل اعلام حریق تله تک

کنترل پنل تله تک

شستی اعلام حریق تله تک

شاسی اعلام حریق تله تک

آژیر آدرس پذیر تله تک مدل WSOU

آژیر اعلام حریق تله تک

سیستم های اعلام حریق به صورت خودکار با سیستم های دیگری در ارتباط هستند و پس از اینکه آتش سوزی اتفاق بیفتد و قبل از اینکه هر شخصی بتواند برای کمک و مهار آتش سوزی به محل آتش سوزی بیاید، این سیستم ارتباط خود را با سیستم های اطفاء حریق برقرار کرده و به طور بسیار موثری به اطفاء حریق کمک خواهد کرد.

همچنین این سیستم ها می توانند به صورت دستی یا مکانیکی نیز تنظیم شوند تا اگر کسی بتواند زود به محل آتش ‌سوزی برسد بتواند به مهار آتش بپردازد. همان گونه که گفته شد این سیستم ها علاوه بر اینکه خود با اعلام آتش ‌سوزی در مکانی بپردازند می ‌توانند بسیاری از کارهای مربوط به آن ساختمان یا محل را خود با فعالسازی یا قطع سیستم های دیگر انجام دهند.

جلوگیری نمودن از فراگیری آتش به علت بستن هواکش های ساختمان، قطع کردن سیستم های الکتریکی ساختمان برای کاهش خطر های دیگر، متوقف کردن آسانسور با درب باز در همان طبقه متوقف شده، فعال کردن سیستم های آب پاشی برای مهار آتش، باز شدن درهای خروجی ساختمان به صورت خودکار و بسته شدن در های مربوط به ورود به ساختمان، کاهش اکسیژن محیط با جلوگیری از ورود هوا برای مهار شدن آتش و خاموش سازی شعله ها، باز نمودن در و پنجره هایی که در آن محل های مورد نظر آتش سوزی اتفاق افتاده است و نیز فعال نمودن سیستم های اطفاء حریق مربوط به ساختمان و در محل آتش سوزی از فعالیت‌ هایی است که سیستم اعلام حریق تله تک به انجام آن ها می پردازد.

سیستم اعلام حریق آدرس پذیر تله تک

در هنگام وقوع آتش‌سوزی تشخیص محل وقوع آتش و همچنین منبع آن از نظر اطفای حریق و کمک‌رسانی اهمیت زیادی دارد. برای این کار از سیستم‌های آدرس‌پذیر حریق تله تک استفاده می‌شود. در حقیقت سیستم‌های آدرس‌پذیر با کارایی و قدرت خود شستی‌های فعال را تشخیص داده و آتش‌نشانان را به محل وقوع حریق راهنمایی می‌کنند. این عمل در کاهش انفجارهای بزرگ و همچنین خسارات ناشی از آتش‌سوزی اهمیت زیادی دارد. شرکت تله تک یکی از پیشگامان صنعت تولید وسایل و تجهیزات آتش‌نشانی از جمله اعلام حریق آدرس‌پذیر است. سیستم اعلام حریق آدرس‌پذیر تله تک دارای اجزایی چون آژیر، کنترل پنل و دتکتور است که هر یک از این موارد وظیفه‌ای را در این جریان ایفا می‌کنند. آژیر، وظیفه اعلان هشدار و وقوع حریق را دارد.

درواقع پس از وقوع حریق شستی‌های اعلام حریق فعال شده و با جریان الکترونیکی که در پنل رخ می‌دهد آژیر به صدا در می‌آید. دتکتورها نوعی سنسور تشخیص آتش هستند؛ در واقع این دتکتورها هر گونه دود، حرارت، شعله و یا گاز را به منزله آتش تلقی کرده و این وقایع را از طریق آژیر به آتش‌نشانان هشدار می‌دهند. برای همین سیستم دتکتورها کنار آژیر طراحی شده است. محل قرارگیری دتکتورها طبق استانداردهای آن انجام می‌شود. یعنی تعداد و محل قرارگیری آن مشخص شده تا در مواقع حساس بتوانند به درست عمل کنند. شاید مهم‌ترین بخش اعلام حریق آدرس‌پذیر تله تک، پنل مرکزی باشد. این کنترل پنل وظیفه تشخیص هر گونه خطا، قطعی اتصال و مشکل را در سیستم آدرس‌پذیر تله تک دارد. پس به طور کلی اعلام حریق آدرس‌پذیر تله تک به کمک اجزا تشکیل‌دهنده خود نقش اساسی را در اطفای حریق ایفا می‌کند.

سیستم اعلام حریق تله تک
فروشگاه آتش ندا به عنوان نمایندگی رسمی تله تک آماده پاسخگویی، فروش محصولات تله تک و ارسال به سراسر ایران می باشد.
۰۲۱۴۰۳۳۰۳۸۸ – ۰۲۱۴۰۳۳۰۳۷۷

دتکتور آدرس پذیر تله تک

دتکتور اعلام حریق تسلا

دتکتور اعلام حریق یا نام دیگر آن ها، آشکارساز ها از قطعاتی محسوب می شوند که در کامل نمودن سیستم اعلام حریق تله تک نقش بسزایی دارند. دتکتور یا آشکارساز به وسیله مشخصه های یک حریق که دود، مونوکسید کربن یا co، شعله و حرارت می باشند حریق را تشخیص داده و می تواند افراد را نسبت به آتش هوشیار کند.

 همچنین این دستگاه با داشتن سنسور های چند گانه یا مولتی قادر است که همه مشخصه های حریق را شناسایی نموده و این گونه با سرعت بسیار بیشتری به اعلام برای آمادگی افراد کمک کند. بر اساس این مشخصه های گفته شده دتکتور های متفاوتی بر اساس عملکرد وجود دارد. دتکتور های دودی، دتکتور نقطه ای، دتکتور های چند گانه یا مولتی، حرارتی، دتکتور شعله و … از انواع آشکارساز می باشند.

جهت اطلاع ازقیمت کلیه محصولات برند تله تک با ما در تماس باشید. ۰۲۱۴۰۳۳۰۳۸۸ – ۰۲۱۴۰۳۳۰۳۷۷

کنترل پنل آدرس پذیر تله تک

کنترل پنل اعلام حریق سایان

پنل اعلام حریق از قطعات بسیار مهمی در سیستم های اعلام حریق می باشد که بین دستگاه های موجود در سیستم های اعلام حریق ارتباط برقرار کرده و اینگونه همه دستگاه ها وظایف خود را به موقع انجام می دهند. دستگاه کنترل پنل دارای دو نوع می باشد که این دو نوع نیز آنالوگ و میکروپروسسوری هستند.

 از وظایف این قطعه علاوه بر رابط بودن بین آژیر، دتکتور، چراغ و … تشخیص دادن خطای رخ داده به علت اتصال کوتاه و یا تشخیص اشکال در مدار است و نیز این دستگاه وظیفه دارد زمانی که سیستم برق قطع شود، به صورت خودکار قادر به وصل کردن مدار از طریق اتصال باتری ها به برق اضطراری باشد. دتکتور ها با تشخیص حریق، اتصال کوتاهی در کنترل پنل ایجاد کرده و پنل نیز با این تحریک، جریان برق را افزایش داده و خبر حریق توسط چراغ ها و آژیر اعلام می شود.

جهت اطلاع ازقیمت کلیه محصولات برند تله تک با ما در تماس باشید. ۰۲۱۴۰۳۳۰۳۸۸ – ۰۲۱۴۰۳۳۰۳۷۷

آژیر آدرس پذیر تله تک

آژیر اعلام حریق تسلا

پس از تشخیص حریق توسط دتکتور ها به روش های گوناگونی مانند تشخیص دود، شعله، co، حرارت و … اتصال کوتاهی در پنل ها ایجاد شده و این تحریک ایجاد شده در سیستم های کنترل پنل باعث افزایش جریان الکتریکی می شود و این جریان نیز به نوبه خود باعث می شود سیستم های آژیر و چراغ ها فعال شده و اینگونه اعلام خطر انجام شود. صدای آژیر ها در اعلام حریق باید حدود ۴۵ دسی بل باشد.

آژیر اعلام حریق در سیستم اعلام حریق متعارف و آدرس پذیر دارای عملکرد متفاوتی می باشند. در سیستم متعارف آژیر ها را در مدار های مستقلی نسبت به اجزای دیگر قرار می دهند ولی در سیستم اعلام حریق تله تک آدرس پذیر آژیر ها در کنار اجزایی مانند دتکتور و شاسی قرار می گیرند و اگر حریقی اتفاق بیفتد، با سرعت بسیار بیشتری نسبت به سیستم های متعارف ارسال سیگنال از پنل به آژیر ها انجام شده و آژیر ها فعال می شوند.

شستی آدرس پذیر تله تک

شستی اعلام حریق تسلا

شسی اعلام حریق از قطعاتی است که در سیستم اعلام حریق هنگامی فعال می شود که شخصی با زودتر تشخیص دادن آتش، نسبت به فعال نمودن دستگاه اعلام حریق با فشار دادن آن به صورت دستی اقدام کرده و سیستم اعلام حریق فعال شود. این دستگاه همان آشکار ساز دستی می باشد که در قدیم فقط این نوع در سیستم های اعلام حریق وجود داشت.

قیمت محصولات آدرس پذیر تله تک در لاله زار تهران

فروشگاه اینترنتی آتش ندا با سال ها سابقه درخشان در زمینه فروش انواع محصولات و تجهیزات سیستم اعلام حریق و سیستم اطفای حریق در قلب بازار لاله زار تهران در خدمت شماست تا با فروش محصولات اعلام حریق آدرس پذیر تله تک با قیمت و کیفیتی مناسب لذت یک خرید اینترنتی و حضوری به صرفه ای را برای شما ایجاد کند.

برای خرید و استعلام آخرین قیمت های بازار با شماره های درج شده تماس حاصل فرمایید تا کارشناسان آتش ندا شما را راهنمایی کنند.

راه های ارتباطی با فروشگاه آتش ندا:

۰۲۱-۴۰۳۳۰۳۷۷

۰۲۱-۴۰۳۳۰۳۸۸

۰۹۱۲۲۱۴۶۳۴۷

آدرس ما : لاله زار جنوبی، مجتمع تجاری بوشهری، طبقه ۲ واحد ۱۶

ایمیل : info@atashneda.ir

 

بروزرسانی: ۲۰/۵/۱۴۰۱