سیستم اعلام حریق آدرس پذیر زتا

سیستم اعلام حریق زتا

ZETA FIRE ALARM SYSTEM

دتکتور زتا

دتکتور زتا

کنترل پنل زتا اعلام حریق IN1-2-4-6-8

کنترل پنل زتا

آژیر اعلام حریق زتا

شاسی اعلام حریق زتا

آژیر فلاشر زتا مدل ZAS2-RFI

آژیر حریق زتا

اعلام حریق زتا: اطفای حریق یک بحث بسیار مهم در عمل آتش‌نشانی محسوب می‌شود. خسارت‌های مالی و جانی که به دلیل آتش‌سوزی ایجاد می‌شود، عموماً غیر قابل جبران است. اینکه این اطفا چگونه صورت بگیرد تا هم خسارات جسمی و مالی کاهش یابد و هم اینکه هزینه‌های این کار به حداقل برسد اهمیت فوق‌العاده‌ای دارد. سیستم اعلام حریق زتا یکی از پیشرفته‌ترین سیستم‌های شناخته شده در این عرصه به شمار می‌رود. در این سیستم سعی شده است تا استانداردهای بین‌المللی از جمله BCL و VDS رعایت شود، به همین جهت سیستم اعلام حریق زتا متقاضیان بی‌شماری در این عرصه دارد. کاری که سیستم اعلام حریق زتا می‌کند همان‌طور که از نامش مشخص است مطلع کردن افراد از وقوع حریق و آتش است. این سیستم از زون تشکیل شده و در مقابل عوامل محیطی چون دود، گرما و حرارت و شعله واکنش نشان می‌دهد.

این سیستم از طریق جریان الکتریکی که در پنل‌های آن طراحی شده، وقوع خطر را به آژیر هشدار اعلام می‌کند و آژیر از این طریق به صدا در می‌آید. در واقع این نوع سیستم اعلام حریق از پنل مرکزی، آژیر و دتکتور تشکیل شده است. در این سیستم از کنترل پنل‌های سری M PLUS استفاده شده که سبب بالا بردن قابلیت پنل و سهولت مصرف آن می‌شود.  در اعلام حریق زتا، بدون اینکه کلید طراحی شده باشد، می‌توان از طریق رمز چهاررقمی به سیستم دسترسی پیدا کرد. همچنین این سیستم با قابلیت خود امکان آزمایش دتکتورها را به‌صورت تک‌نفره فراهم می‌کند. نکته قابل توجه در این سیستم آن است که می‌توان در آن زون‌ها و یا آژیر را غیر فعال نمود.

اعلام حریق متعارف زتا

سیستم اعلام حریق متعارف زتا یکی از انواع تجهیزات اعلام حریقی می باشد که امروزه مورد استفاده کاربران قرار می گیرد. بهتر است بدانید که در این نوع سیستم اعلام حریق اجزاء ورودی و خروجی دارای آدرس خاصی نیستند و تشخیص سیستم تنها در حد ناحیه مورد نظر است. لازم به ذکر است که اجزای تشکیل دهنده این سیستم اعلام حریق‌زتا شامل پنل مرکزی و تجهیزات کشف حریق (آژیرها، هشدار دهنده ها، دتکتورها) می باشد. این اجزاء به صورت موازی توسط یک تجهیز مشخص کننده انتهای خط و یک جفت سيم متصل شده اند.

پنل مرکزی که به شبکه برق اصلی متصل شده است دارای چراغ های LED و چشمک زن می باشد که وظیفه این قسمت از سیستم کنترل و اعلام حریق است. در واقع این چراغ ها با چشمک زدن وجود خطر و آتش را توسط آژیر  به خوبی هشدار می دهند. همچنین پنل این نوع سیستم  اعلام حریق دارای ۲ عدد باطری ۱۲ ولت است. این نوع سیستم از نظر اقتصادی بسیار به صرفه  و ارزان می باشد. بهتر است بدانید که این مدل جهت استفاده در ساختمان های کوچک ایده آل و مناسب است. بد نیست بدانید که یکی از معایب این نوع سیستم عدم توانایی در تشخیص دقیق محل حادثه و حریق می باشد.

اعلام حریق آدرس پذیر زتا

 این نوع سیستم به دو شکل کدگذاری و بی سیم در بازار موجود می باشد. پنل‌های این مدل معمولا به صورت یک لوپ تا ۸ لوپ هستند. این مدل سیستم دارای اجزای مختلفی همچون کنترل پنل مرکزی، دتکتور، شاسی، سیستم صوتی هشدار دهنده (آژیر) و سیستم بصری هشدار دهنده (چراغ) می باشد. لازم به ذکر است که آژیر، شاسی و دتکتور های دودی حرارتی با اعضای دیگر سیستم به شکل کامپیوتری کدگذاری شده و به نوعی با یکدیگر ست خواهند شد. در واقع این عمل امنیت و دقت سیستم را به طور قابل توجهی افزایش می دهد. جالب است بدانید که در سیستم اعلام حریق آدرس پذیر زتا بعد از آتش‌ سوزی محل و مکان آتش‌ سوزی به صورت دقیق از سوی سیستم بیان می شود، از اینرو می توان آتش را با سرعت و دقت بالایی مهار نمود.

اطفای حریق زتا

فروشگاه آتش ندا به عنوان نمایندگی رسمی زتا آماده پاسخگویی، فروش محصولات زتا و ارسال به سراسر ایران می باشد.
۰۲۱۴۰۳۳۰۳۸۸ – ۰۲۱۴۰۳۳۰۳۷۷

دتکتور زتا

دتکتور اعلام حریق تسلا

بعد از تعیین نوع سیستم آدرس پذیر باید نوع دتکتور اعلام حریق زتا را در اولویت قرار دهید و اینکه چه نوع دتکتور برای مکان مورد نظر متناسب است تا نصب شود.

دتکتور های انواع مختلفی دارند که شامل موارد زیر می‌باشد:

دتکتور دودی

دتکتور گازی

دتکتور حرارتی

دتکتور شعله ای

در زمان ایجاد آتش سوزی  شتاب مخابره بسته به نوع دتکتور  نصب شده در آن مکان دارد.

در زمان آتش سوزی باید نزدیک ترین دتکتور اعلام حریق به مکان رویداد آتش سوزی فعال شود و پنل سیگنال آتش سوزی را دریافت و هشدار دهنده ها به صدا در آیند. اگر سیستم اعلام‌حریق زتا به صورت دقیق و اصولی برنامه ریزی نشده باشند و در زمان وقوع آتش سوزی نزدیک ترین دتکتور فعال نشود زمان پیدا نمودن آتش سوزی طولانی شده و آتش سوزی زیاد شده، سرانجام سبب صدمه های زیادی می شود.

معمولاً گونه اجناس و ماده های مورد استفاده در مکان نصب اعلام حریق مدل دتکتور را تعیین می کند.

اگر این ماده ها با شتاب شعله ور گردند و دود ایجاد شده از آن کم باشد باید از دتکتور اعلام حریق زتا حرارتی استفاده نمود زیرا که دتکتور های دودی انتخابی درست نیست و چون نمی تواند در این شرایط واکنش صحیحی از خود نشان دهند. برای مکان های غیر صنعتی مواد و اجناس کاربردی در آن زود شعله ور نخواهند شد و دتکتور دودی می توان در این شرایط یک انتخاب مناسب باشد.

خرید دتکتور زتا

کنترل پنل زتا

کنترل پنل اعلام حریق سایان

پنل اعلام حریق زتا همچون قسمت مهار کننده سیستم اعلام حریق‌زتا آغاز به کار می کنند و معمولاً چندین دتکتور به آن وصل هستند‌. این پنل ها معمولاً در ساختمان های بزرگ و مکان های تجاری به کار گرفته می شوند. نخستین نقش آن ها بررسی پیدایش آتش سوزی، مطلع ساختن اشخاص از مکان دقیق آتش سوزی و تهیه برق مورد نیاز دتکتور ها است.

 پنل اعلام حریق زتا در دو  گروه قرار می گیرند :

  • پنل های متعارف
  • پنل ها آدرس پذیر
جهت خرید و یا اطلاع از لیست قیمت کلیه محصولات برند زتا با ما در تماس باشید. ۰۲۱۴۰۳۳۰۳۸۸ – ۰۲۱۴۰۳۳۰۳۷۷

آژیر زتا

آژیر اعلام حریق تسلا

آژیر اعلام حریق زتا به شکل یک آژیر فلاشر با توجه به کاربری و اندازه مطلوب بر طبق استاندارد  و هماهنگ با دکوراسیون داخلی همچون یک هشدار دهنده بسیار نیرومند و کم مصرف به دتکتور های سیستم اعلام حریق وصل می شود. آژیر اعلام حریق زتا در ۴ سطح صدای گوناگون طراحی شده اند. مقدار صدای آن در صورت لزوم می توان به وسیله یک پتانسیومتر کم یا زیاد نمود. این نوع آژیر سیستم اعلام‌حریق زتا با قیمتی مطلوب و طریقه نصب آسان و ظاهری شکیل سبب کاهش در هزینه های نصب می گردد

آژیر اعلام حریق زتا
جهت اطلاع از لیست قیمت کلیه محصولات برند زتا با ما در تماس باشید. ۰۲۱۴۰۳۳۰۳۸۸ – ۰۲۱۴۰۳۳۰۳۷۷

شستی زتا

شستی اعلام حریق تسلا

یکی از عمده ترین ابزارهایی که بایستی در منازل، آپارتمان های مسکونی، اداری و کمپانی ها وجود داشته باشد به کارگیری سیستم اعلام حریق زتا می باشد. در زمان وقوع آتش سوزی سیستم اعلام حریق فعال و کار های لازم را انجام می دهد. سیستم اعلام حریق زتا  از ۴ قسمت گوناگون تشکیل شده است که شاسی اعلام حریق  قسمتی از آن می باشد.

از شاسی اعلام حریق زتا در مدارات قدیمی، خروجی های آپارتمان و پارکینگ ها معمولاً استفاده می شود.

این شاسی با محور کنترل کار می کند و خود به تنهایی معنایی ندارد بدین وسیله بعد از دیدن آتش سوزی با انجام ضربه بر روی تلق شیشه ای اعلام حریق متوقف می شود، با متوقف ساختن، جریان به محور کنترل این پیام اعلام می شود که پیشامدی رخ داده است و محور کنترل ابزارهای خاموش نمودن آتش و هشدار دهنده ها را فعال می نماید.

سایر برندهای اعلام حریق آتش ندا

قیمت محصولات زتا در لاله زار تهران

فروشگاه اینترنتی آتش ندا با سال ها سابقه درخشان در زمینه فروش انواع محصولات و تجهیزات سیستم اعلام حریق و سیستم اطفای حریق در قلب بازار لاله زار تهران در خدمت شماست تا با فروش محصولات زتا با قیمت و کیفیتی مناسب لذت یک خرید اینترنتی و حضوری به صرفه ای را برای شما ایجاد کند.

برای خرید و استعلام آخرین قیمت های بازار با شماره های درج شده تماس حاصل فرمایید تا کارشناسان آتش ندا شما را راهنمایی کنند.

راه های ارتباطی با فروشگاه آتش ندا:

۰۲۱-۴۰۳۳۰۳۷۷

۰۲۱-۴۰۳۳۰۳۸۸

۰۹۱۲۲۱۴۶۳۴۷

آدرس ما : لاله زار جنوبی، مجتمع تجاری بوشهری، طبقه ۲ واحد ۱۶

ایمیل : info@atashneda.ir

بروزرسانی در تاریخ ۱۴۰۱/۰۵/۲۳