سیستم اعلام حریق متعارف تله تک

سیستم اعلام حریق تله تک
TELETEK FIRE ALARM SYSTEM

تجهیزات اعلام حریق تله تک الکترونیکس(teletek electronics) برای کشور بلغارستان از سال ۹۱ میلادی به صورت رسمی وارد بازار تولید انواع تجهیزات اعلام حریق شد.این برند به نام در سال‌های فعالیت خود توانست گواهینامه‌های بین المللی متعدد و تاییدیه‌های بسیاری دریافت کند.

این برند در زمینه تولید انواع محصولات سیستم اعلام حریق متعارف و آدرس پذیر در حال تولید تجهیزات کاربردی می باشد.

کمپانی تله تک نزدیک به ۳۱ سال است که در حوزه تولید محصولات ایمنی مختلف فعالیت دارد. این کمپانی با توجه با توانایی بالایی که در تولید محصولات متناسب با اعلام حریق داشته است توانسته است محصولات با کیفیت و با دوام خود را به کشورهای بسیار زیادی صادر کند. 

می توان گفت به طور رسمی، کمپانی تله تک محصولات مربوط به اعلام حریق را چند سال پس از آغاز فعالیت خود تولید نمود و تقریباً ۲۵ سال است که این محصولات روز به روز با پیشرفت فناوری و تکنولوژی به سیستم‌های بسیار قدرتمندی نسبت به سیستم‌های هم نوع خود در برندهای دیگر تبدیل شده‌اند. این شرکت با تکیه بر تعداد کارکنان بالایی توانسته است نزدیک به ۳۰ میلیون محصول مختلف با کاربردهای متفاوتی تولید نماید.

دتکتور تله تک

دتکتور تله تک

کنترل پنل اعلام حریق تله تک

کنترل پنل تله تک

شستی اعلام حریق تله تک

شاسی اعلام حریق تله تک

آژیر آدرس پذیر تله تک مدل WSOU

آژیر اعلام حریق تله تک

فروشگاه آتش ندا به عنوان نمایندگی رسمی تله تک آماده پاسخگویی، فروش محصولات تله تک و ارسال به سراسر ایران می باشد.
۰۲۱۴۰۳۳۰۳۸۸ – ۰۲۱۴۰۳۳۰۳۷۷

دتکتور متعارف تله تک

دتکتور اعلام حریق تسلا

دتکتور اعلام حریق که نام دیگر آن‌ها، آشکارساز می باشد، از قطعاتی محسوب می شود که در کامل نمودن سیستم اعلام حریق تله تک نقش بسزایی دارد.

دتکتور یا آشکارساز به وسیله گاز کربن مونواکسید و شعله می توانند آتش را تشخیص دهند. داشتن سنسور های چندگانه و یا مولتی این ابزار ها را قادر می سازد تا در تشخیص آتش سرعت بالایی داشته باشند.

دتکتور ها خود به دسته بندی های مختلفی تقسیم می شوند که در ادامه آنها را برای شما معرقی می کنیم.

انواع دتکتور تله تک

فروشگاه آتش ندا به عنوان نمایندگی رسمی تله تک آماده پاسخگویی، فروش محصولات تله تک و ارسال به سراسر ایران می باشد.
۰۲۱۴۰۳۳۰۳۸۸ – ۰۲۱۴۰۳۳۰۳۷۷

کنترل پنل متعارف تله تک

کنترل پنل اعلام حریق سایان

 کنترل پنل اعلام حریق یکی از مهمترین قطعات سیستم اعلام حریق می باشداز قطعات بسیار مهمی در سیستم های اعلام حریق می باشد که بین دستگاه های موجود در سیستم های اعلام حریق ارتباط برقرار می کند. بدین شکل همه دستگاه ها وظایف خود را به موقع انجام می دهند.

کنترل پنل سیستم اعلام حریق دارای دو دسته بندی می باشد.

۱- آنالوگ

۲- میکروپروسسوری 

از وظایف این قطعات  علاوه بر رابط بودن بین آژیر، دتکتور، چراغ و … تشخیص خطای رخ داده به علت اتصال کوتاه و یا تشخیص اشکال در مدار نیز می باشد. همچنین این دستگاه وظیفه دارد زمانی که سیستم برق قطع  می شود، به صورت خودکار قادر به وصل کردن مدار از طریق اتصال باتری ها به برق اضطراری نیز باشد. 

جهت اطلاع ازقیمت کلیه محصولات برند تله تک با ما در تماس باشید. ۰۲۱۴۰۳۳۰۳۸۸ – ۰۲۱۴۰۳۳۰۳۷۷

آژیر متعارف تله تک

آژیر اعلام حریق تسلا

پس از تشخیص آتش توسط ابزار های معرفی شده مانند دتکتور ها به روش های گوناگونی مانند تشخیص دود، شعله، co، حرارت و … اتصال کوتاهی در پنل ها ایجاد شده و این تحریک در کنترل پنل باعث می شود تا جریان الکتریکی افزایش یابد . نتیجه این افزایش نیز باعث فعال شدن سیستم آژیر می شود و در نهایت باعث اعلام خطر. 

آژیر اعلام حریق متعارف با بروز حریق و فعال شدن سیستم مرکزی رله های مربوطه را وصل می کند و موجب به صدا درآمدن آژیر ها می گردد. 

شستی متعارف تله تک

شستی اعلام حریق تسلا

شستی اعلام حریق از قطعاتی می باشد که در صورت بروز آتش شوزی می توان به صورت دستی از آنها استفاده کرد. در صورت وقوع آتش سوزی می توان با شکاندن روکشی که بر روی آنها قرار دارداعلام آتش سوزی کرد. این دستگاه همان آشکار ساز دستی می باشد که در قدیم فقط این نوع در سیستم های اعلام حریق وجود داشت.

قیمت محصولات متعارف تله تک

فروشگاه اینترنتی آتش ندا با سال ها سابقه درخشان در زمینه فروش انواع محصولات و تجهیزات سیستم اعلام حریق و سیستم اطفای حریق در قلب بازار لاله زار تهران در خدمت شماست تا با فروش محصولات اعلام حریق تله تک با قیمت و کیفیتی مناسب لذت یک خرید اینترنتی و حضوری به صرفه ای را برای شما ایجاد کند.

برای خرید و استعلام آخرین قیمت های بازار با شماره های درج شده تماس حاصل فرمایید تا کارشناسان آتش ندا شما را راهنمایی کنند.

راه های ارتباطی با فروشگاه آتش ندا:

۰۲۱-۴۰۳۳۰۳۷۷

۰۲۱-۴۰۳۳۰۳۸۸

۰۹۱۲۲۱۴۶۳۴۷

آدرس ما : لاله زار جنوبی، مجتمع تجاری بوشهری، طبقه ۲ واحد ۱۶

ایمیل : info@atashneda.ir

سایر برندهای اعلام حریق آتش ندا

به روز رسانی در ۲۵ بهمن