سیستم اعلام حریق متعارف تله تک

سیستم اعلام حریق تله تک
TELETEK FIRE ALARM SYSTEM

کمپانی تله تک نزدیک به ۲۹ سال است که در حوزه تولید محصولات ایمنی مختلف فعالیت دارد. این کمپانی با توجه با توانایی بالایی که در تولید محصولات متناسب با اعلام حریق داشته است توانسته است محصولات با کیفیت و با دوام خود را به کشورهای بسیار زیادی صادر کند. 

می توان گفت به طور رسمی، کمپانی تله تک محصولات مربوط به اعلام حریق را چند سال پس از آغاز فعالیت خود تولید نمود و تقریباً ۲۵ سال است که این محصولات اعلام حریق متعارف تله تک روز به روز با پیشرفت فناوری و تکنولوژی به سیستم های بسیار قدرتمندی نسبت به سیستمهای هم نوع خود در برند های دیگر تبدیل شده اند. این شرکت با تکیه بر تعداد کارکنان بالایی توانسته است نزدیک به ۳۰ میلیون محصول مختلف با کاربردهای متفاوتی تولید نماید.

دتکتور تله تک

دتکتور تله تک

کنترل پنل اعلام حریق تله تک

کنترل پنل تله تک

شستی اعلام حریق تله تک

شاسی اعلام حریق تله تک

آژیر آدرس پذیر تله تک مدل WSOU

آژیر اعلام حریق تله تک

فروشگاه آتش ندا به عنوان نمایندگی رسمی تله تک آماده پاسخگویی، فروش محصولات تله تک و ارسال به سراسر ایران می باشد.
۰۲۱۴۰۳۳۰۳۸۸ – ۰۲۱۴۰۳۳۰۳۷۷

 

روش کار سیستم اعلام حریق تله تک متعارف به این صورت است که این سیستم محدوده کل یک منطقه را به چند دسته تقسیم کرده و در هنگام آتش سوزی می ‌تواند محل تقریبی حادثه را شناسایی کند. با شناسایی این محدوده  تقریبی می توان به محل مربوطه رجوع کرده و آتش را به سرعت مهار نمود.

فروشگاه آتش ندا به عنوان نمایندگی رسمی تله تک آماده پاسخگویی، فروش محصولات تله تک و ارسال به سراسر ایران می باشد.
۰۲۱۴۰۳۳۰۳۸۸ – ۰۲۱۴۰۳۳۰۳۷۷

دتکتور اعلام حریق متعارف تله تک

دتکتور اعلام حریق تسلا

دتکتور که نام دیگر آن ها، آشکارساز می باشد، از قطعاتی محسوب می شود که در کامل نمودن سیستم اعلام حریق تله تک نقش بسزایی دارد.

دتکتور یا آشکارساز به وسیله گاز کربن مونواکسید و شعله می توانند آتش را تشخیص دهند. داشتن سنسور های چندگانه و یا مولتی این ابزار ها را قادر می سازد تا در تشخیص آتش سرعت بالایی داشته باشند.

دتکتور ها خود به دسته بندی های مختلفی تقسیم می شوند که در ادامه آنها را برای شما معرقی می کنیم.

انواع دتکتور متعارف تله تک

جهت اطلاع ازقیمت کلیه محصولات برند تله تک با ما در تماس باشید. ۰۲۱۴۰۳۳۰۳۸۸ – ۰۲۱۴۰۳۳۰۳۷۷

کنترل پنل اعلام حریق متعارف تله تک

کنترل پنل اعلام حریق سایان

 کنترل پنل سیستم اعلام حریق یکی از مهمترین قطعات سیستم اعلام حریق می باشداز قطعات بسیار مهمی در سیستم های اعلام حریق می باشد که بین دستگاه های موجود در سیستم های اعلام حریق ارتباط برقرار می کند. بدین شکل همه دستگاه ها وظایف خود را به موقع انجام می دهند.

کنترل پنل سیستم اعلام حریق دارای دو دسته بندی می باشد.

۱- آنالوگ

۲- میکروپروسسوری 

از وظایف این قطعات  علاوه بر رابط بودن بین آژیر، دتکتور، چراغ و … تشخیص خطای رخ داده به علت اتصال کوتاه و یا تشخیص اشکال در مدار نیز می باشد. همچنین این دستگاه وظیفه دارد زمانی که سیستم برق قطع  می شود، به صورت خودکار قادر به وصل کردن مدار از طریق اتصال باتری ها به برق اضطراری نیز باشد. 

جهت اطلاع ازقیمت کلیه محصولات برند تله تک با ما در تماس باشید. ۰۲۱۴۰۳۳۰۳۸۸ – ۰۲۱۴۰۳۳۰۳۷۷

آژیر اعلام حریق متعارف تله تک

آژیر اعلام حریق تسلا

پس از تشخیص آتش توسط ابزار های معرفی شده مانند دتکتور ها به روش های گوناگونی مانند تشخیص دود، شعله، co، حرارت و … اتصال کوتاهی در پنل ها ایجاد شده و این تحریک در کنترل پنل باعث می شود تا جریان الکتریکی افزایش یابد . نتیجه این افزایش نیز باعث فعال شدن سیستم آژیر می شود و در نهایت باعث اعلام خطر. 

آژیر اعلام حریق متعارف با بروز حریق و فعال شدن سیستم مرکزی رله های مربوطه را وصل می کند و موجب به صدا درآمدن آژیر ها می گردد. 

شستی اعلام حریق متعارف تله تک

شستی اعلام حریق تسلا

شستی اعلام حریق از قطعاتی می باشد که در صورت بروز آتش شوزی می توان به صورت دستی از آنها استفاده کرد. در صورت وقوع آتش سوزی می توان با شکاندن روکشی که بر روی آنها قرار دارداعلام آتش سوزی کرد. این دستگاه همان آشکار ساز دستی می باشد که در قدیم فقط این نوع در سیستم های اعلام حریق وجود داشت.