سیستم اعلام حریق یونی پاس

سیستم اعلام حریق یونی پاس

UNIPOS FIRE ALARM SYSTEM

سیستم اعلام حریق یونی پاس (Unipos) در مدت زمان فعالیت خود توانسته به خوبی موقعیت مناسبی را در حرفه ساخت‌وساز و فن‌آوری‌های مرتبط به آن به دست آورد. پس می توان با شناخت به هنگام از مکان آتش سوزی و خبررسانی سریع در زمان حریق ، پایین آمدن زمان شناسایی و دستیابی به محل آتش سوزی، شتاب در تخلیه و به هنگام ساکنین ساختمان، مهار آتش سوزی و زیرساخت‌های مربوط به آن را به عنوان محاسن به کارگیری سیستم اعلام حریق یونی پاس کاربردی نام برد.

از انواع محصولات سیستم اعلام حریق یونی پاس می توان به شاسی اعلام حریق، آژیر اعلام حریق، آژیر فلاشر، تلفن کننده، چراغ سردر، تکرارکننده و‌… اشاره نمود.

دتکتور یونی پاس

دتکتور یونی پاس

کنترل پنل متعارف یونیپاس مدل 4000/2zon

کنترل پنل یونی پاس

شاسی اعلام حریق یونی پاس

شاسی اعلام حریق یونی پاس

آژیر فلاشر آدرس پذیر یونی پاس مدل 7204SF

آژیر اعلام حریق یونی پاس

اعلام حریق آدرس پذیر یونی پاس

سیستم اعلام حریق آدرس پذیر یونی پاس نظیر سیستم اعلام حریق های عادی جز پرکاربرد ترین سیستم ها به شمار می آید البته با این اختلاف که در سیستم اعلام حریق آدرس پذیر هرکدام از بخش ها همانند آشکار سازی، شاسی و ورودی و خروجی های داخل چرخه آدرس پذیر دارای نشانی مخصوص می باشند و با محور کنترل مرتبط هستند. 

سیستم اعلام حریق آدرس پذیر یک مدل از سیستم اعلام حریق‌یونی پاس است و مبنای کشف و تعیین آتش سوزی در این سیستم   شبیه سیستم اعلام حریق معمولی است. همان‌طور که از سیستم این مشخص است تمامی ابزارهای اعلام حریق در این سامانه دارای نشانی ویژه ای هستند. از این رو این سیستم آدرس پذیر توانایی شناسایی کلیه بخش های میدانی را دارد. شرایط ابزارهای اعلام حریق بر روی صفحه مهار مرکز قابل دید و شناخت است، در هنگام نصب سیستم اعلام حریق، محل و نشانی ویژه هر کدام از ابزارهای آتش نشانی اعلام حریق در محور کنترل شناسایی می شود.

با به کار گیری دستورالعمل های ارتباطی، تابلو کنترل محوری معلومات هر کدام از ابزارهای اعلام حریق را آنالیز نموده و در زمان ایجاد آتش سوزی و یا اشتباه پنل محوری تغییر موقعیت ایجاد شده را شناسایی و مکان صحیح آتش سوزی را تعیین می کند. در سیستم اعلام حریق آدرس پذیر یونی پاس افزون بر تعیین ناحیه ای که در آن آتش سوزی یا اشتباه صورت گرفته است می توان به درستی عاملی که آتش سوزی را شناسایی کرده تعیین و محل صحیح حریق را تشخیص داد و آژیرهایی که مرتبط با آن محل است را فعال نمود

فروشگاه آتش ندا به عنوان نمایندگی رسمی یونی پاس آماده پاسخگویی، فروش محصولات یونی پاس و ارسال به سراسر ایران می باشد.
۰۲۱۴۰۳۳۰۳۸۸ – ۰۲۱۴۰۳۳۰۳۷۷

دتکتور یونی پاس

دتکتور اعلام حریق تسلا

بعد از تعیین نوع سیستم آدرس پذیر باید نوع دتکتور اعلام حریق یونی پاس (unipos) را در اولویت قرار دهید و اینکه چه نوع دتکتور برای مکان مورد نظر متناسب است تا نصب شور دتکتور های انواع مختلفی دارند که شامل دودی، حرارتی، شعله ای و گازی می باشد.

در زمان ایجاد آتش سوزی  شتاب مخابره بسته به نوع دتکتور  نصب شده در آن مکان دارد. در زمان آتش سوزی باید نزدیک ترین دتکتور اعلام حریق به مکان رویداد آتش سوزی فعال شود و پنل سیگنال آتش سوزی را دریافت و هشدار دهنده ها به صدا در آیند. اگر سیستم اعلام حریق یونیپاس به صورت دقیق و اصولی برنامه ریزی نشده باشند و در زمان وقوع آتش سوزی نزدیک ترین دتکتور فعال نشود زمان پیدا نمودن آتش سوزی طولانی شده و آتش سوزی زیاد شده، سرانجام سبب صدمه های زیادی می شود.

معمولاً گونه اجناس و ماده های مورد استفاده در مکان نصب اعلام حریق مدل دتکتور را تعیین می کند. اگر این ماده ها با شتاب شعله ور گردند و دود ایجاد شده از آن کم باشد باید از دتکتور اعلام حریق یونی پاس حرارتی استفاده نمود زیرا که دتکتور های دودی انتخابی درست نیست و چون نمی تواند در این شرایط واکنش صحیحی از خود نشان دهند. برای مکان های غیر صنعتی مواد و اجناس کاربردی در آن زود شعله ور نخواهند شد و دتکتور دودی می توان در این شرایط یک انتخاب مناسب باشد.

جهت اطلاع ازقیمت کلیه محصولات برند یونی پاس با ما در تماس باشید. ۰۲۱۴۰۳۳۰۳۸۸ – ۰۲۱۴۰۳۳۰۳۷۷

کنترل پنل یونی پاس

کنترل پنل اعلام حریق سایان

پنل اعلام حریق همچون قسمت مهار کننده سیستم اعلام‌حریق یونی پاس آغاز به کار می کنند و معمولاً چندین دتکتور به آن وصل هستند‌. این پنل ها معمولاً در ساختمان های بزرگ و مکان های تجاری به کار گرفته می شوند. نخستین نقش آن ها بررسی پیدایش آتش سوزی، مطلع ساختن اشخاص از مکان دقیق آتش سوزی و تهیه برق مورد نیاز دتکتور ها است.

 پنل اعلام حریق یونیپاس در دو  گروه قرار می گیرند پنل های متعارف و آدرس پذیر

جهت اطلاع ازقیمت کلیه محصولات برند یونی پاس با ما در تماس باشید. ۰۲۱۴۰۳۳۰۳۸۸ – ۰۲۱۴۰۳۳۰۳۷۷

آژیر یونی پاس

آژیر اعلام حریق تسلا

آژیر اعلام حریق یونیپاس به شکل یک آژیر فلاشر با توجه به کاربری و اندازه مطلوب بر طبق استاندارد  و هماهنگ با دکوراسیون داخلی همچون یک هشدار دهنده بسیار نیرومند و کم مصرف به دتکتور های سیستم اعلام حریق وصل می شود. آژیر اعلام حریق یونیپاس در ۴ سطح صدای گوناگون طراحی شده اند. مقدار صدای آن در صورت لزوم می توان به وسیله یک پتانسیومتر کم یا زیاد نمود. این نوع آژیر سیستم اعلام‌حریق یونی پاس با قیمتی مطلوب و طریقه نصب آسان و ظاهری شکیل سبب کاهش در هزینه های نصب می گردد

جهت اطلاع ازقیمت کلیه محصولات برند یونی پاس با ما در تماس باشید. ۰۲۱۴۰۳۳۰۳۸۸ – ۰۲۱۴۰۳۳۰۳۷۷

شستی یونی پاس

شستی اعلام حریق تسلا

یکی از عمده ترین ابزارهایی که بایستی در منازل، آپارتمان های مسکونی، اداری و کمپانی ها وجود داشته باشد به کارگیری سیستم اعلام حریق یونیپاس می باشد. در زمان وقوع آتش سوزی سیستم اعلام حریق فعال و کار های لازم را انجام می دهد. سیستم اعلام حریق یونیپاس  از ۴ قسمت گوناگون تشکیل شده است که شاسی اعلام حریق  قسمتی از آن می باشد.

از شاسی اعلام حریق‌ در مدارات قدیمی، خروجی های آپارتمان و پارکینگ ها معمولاً استفاده می شود. این شاسی با محور کنترل کار می کند و خود به تنهایی معنایی ندارد بدین وسیله بعد از دیدن آتش سوزی با انجام ضربه بر روی تلق شیشه ای اعلام حریق متوقف می شود، با متوقف ساختن، جریان به محور کنترل این پیام اعلام می شود که پیشامدی رخ داده است و محور کنترل ابزارهای خاموش نمودن آتش و هشدار دهنده ها را فعال می نماید.

سایر برندهای اعلام حریق آتش ندا

قیمت محصولات یونی پاس

فروشگاه اینترنتی آتش ندا با سال ها سابقه درخشان در زمینه فروش انواع محصولات و تجهیزات سیستم اعلام حریق و سیستم اطفای حریق در قلب بازار لاله زار تهران در خدمت شماست تا با فروش محصولات یونی پاس با قیمت و کیفیتی مناسب لذت یک خرید اینترنتی و حضوری به صرفه ای را برای شما ایجاد کند.

برای خرید و استعلام آخرین قیمت های بازار با شماره های درج شده تماس حاصل فرمایید تا کارشناسان آتش ندا شما را راهنمایی کنند.

راه های ارتباطی با فروشگاه آتش ندا:

۰۲۱-۴۰۳۳۰۳۷۷

۰۲۱-۴۰۳۳۰۳۸۸

۰۹۱۲۲۱۴۶۳۴۷

آدرس ما : لاله زار جنوبی، مجتمع تجاری بوشهری، طبقه ۲ واحد ۱۶

ایمیل : info@atashneda.ir