درباره ی آتش ندا بیشتر بدانید

گروه آتش ندا فعالیت خود را از سال ۱۳۸۳ با رویکردی تخصصی در زمینه سیستم اعلام حریق و اطفای حریق آغاز کرده است. با بهره گیری از دانش روز دنیا و تجارب فنی و ارائه ی خدمات پس از فروش خود را به یک از برترین شرکت های سیستم حفاظتی مطرح کرد. تمام تلاش آتش ندا در این سال ها ارائه برترین و با کیفیت ترین برند ها و محصولات سیستم اعلام حریق و اطفای حریق به مشتریان بوده است. آتش ندا این افتخار را دارد که به صورت رسمی نماینده چندین برند داخلی و خارجی باشد. همه ی این تلاش ها در این جهت بوده که این گروه بتواند سه  هدف خود یعنی معرفی، تحویل و پشتیبانی محصولات باکیفیت به مشتریان را محقق کند.

ضمانت اصالت کالا
ارسال به سراسر کشور
پشتیبانی ۲۴ ساعت
مرجوع کالا

فروش سیستم ها و تجهیزات اعلام حریق

سیستم اعلان حریق تشکیل شده از تعدادی دستگاه که در کنار یکدیگر کار می کنند. این سیستم ها در صورت تشخیص وجود آتش، دود، منوکسید کربن و دیگر شرایط اضطراری در ساختمان، آن را از طریق دستگاه های صوتی و یا تصویری به افراد هشدار می دهند. این سیستم ها به صورت اتوماتیک از طریق دتکتورهای دودی، دیتکتور های حرارتی و همچنین به صورت دستی شرایط اضطراری را تشخیص داده و تجهیزات هشدار دهنده را فعال می کنند.این سیستم ها با هدف حفاظت از جان و اموال اشخاص به وجود آمده اند.

فروش سیستم ها و تجهیزات اطفاء حریق

هنگام آتش سوزی، مهمترین کار جلوگیری از انتشار آتش و نحوه اطفاء آن میباشد. هرم آتش از مواد اشتعال زا یا واکنش های زنجیره ای، اکسیژن و حرارت تشکیل شده است. سیتستم های اطفاء حریق به ما کمک می کنند که این عوامل را کنترل کنیم و در نتیجه آتش را مهار کنیم. انواع مختلف این سیستم ها به روش های مختلف به ما در اطفاء حریق کمک می کنند. ما در آتش ندا انواع مختلف این سیستم ها را به شما معرفی می کنیم و در اختیار شما قرار می دهیم.