گروه آتش‌ندا فعالیت خود را از سال ۱۳۸۳ با رویکردی تخصصی آغاز کرده است. ما توانستیم با بهره گیری از دانش روز دنیا و تجارب فنی و ارائه ی خدمات پس از فروش خود به یک از برترین شرکت های سیستم های حفاظتی مطرح کنیم .

تمام تلاش ما در این سال ها معرفی برترین و باکیفیت ترین برند ها و محصولات سیستم های اعلام حریق و اطفاء حریق به مشتریان بوده است.ما این افتخار را داریم که به طوری رسمی نماینده چندین برند داخلی و خارجی هستیم که از جمله این برند ها می توانیم به برند ها sens، zeta، zitex و sayan اشاره کرد.همه ی این تلاش ها در این جهت بوده که این گروه بتواند رسالت خود یعنی معرفی، تحویل و پشتیبانی محصولات باکیفیت به مشتریان را محقق کنیم.

آتش ندا فروشگاه تجهیزات اعلام حریق

مناسب ترین قیمت

گروه آتش ندا با برقراری ارتباطات پایدار و بلند مدت با تامین کنندگان و تولیدکنندگان سیستم های اعلام حریق و اطفاء حریق ، ضمن تضمین کیفیت محصول، پایین ترین قیمت ممکن را نیز در مقایسه با فروشگاه‌های اینترنتی و فیزیکی کشور برای ارائه خدمات به مشتریان گرامی میسر ساخته است.

بالاترین کیفیت

گروه آتش ندا  تمامی سعی خود را بر آن داشته تا اولویت اول خود را رضایت و اعتماد مشتری قرار داده و با ارائه محصولات با کیفیت و درجه یک در جلب رضایت مشتریان خود و نیز جذب مشتریان جدید همواره بکوشد.

تحویل فوری سفارش

کارشناسان آتش ندا با ارائه راهنمایی های لازم جهت انتخاب مناسب ترین محصول مورد نیاز شما، ضمن جلوگیری از هدر رفتن وقت، به شما کاربران و همراهان آتش ندا این تضمین را میدهند که در سریع ترین زمان ممکن و بالاترین کیفیت، محصول خود را در زمان تعیین شده تحویل بگیرد.

فروش سیستم ها و تجهیزات اعلام حریق

سیستم اعلان حریق تشکیل شده از تعدادی دستگاه که در کنار یکدیگر کار می کنند. این سیستم ها در صورت تشخیص وجود آتش، دود، منوکسید کربن و دیگر شرایط اضطراری در ساختمان، آن را از طریق دستگاه های صوتی و یا تصویری به افراد هشدار می دهند. این سیستم ها به صورت اتوماتیک از طریق دتکتورهای دودی، دیتکتور های حرارتی و همچنین به صورت دستی شرایط اضطراری را تشخیص داده و تجهیزات هشدار دهنده را فعال می کنند.این سیستم ها با هدف حفاظت از جان و اموال اشخاص به وجود آمده اند.

فروش انواع تجهیزات اعلان حریق
کپسول آنش نشانی

فروش سیستم ها و تجهیزات اطفاء حریق

هنگام آتش سوزی، مهمترین کار جلوگیری از انتشار آتش و نحوه اطفاء آن میباشد. هرم آتش از مواد اشتعال زا یا واکنش های زنجیره ای، اکسیژن و حرارت تشکیل شده است. سیتستم های اطفاء حریق به ما کمک می کنند که این عوامل را کنترل کنیم و در نتیجه آتش را مهار کنیم. انواع مختلف این سیستم ها به روش های مختلف به ما در اطفاء حریق کمک می کنند. ما در آتش ندا انواع مختلف این سیستم ها را به شما معرفی می کنیم و در اختیار شما قرار می دهیم.