اعلام حریق سایان

تجهیزات سیستم اطفای حریق سایان

امروزه خاطرات ناشی از آتش سوزی و خسارات و تلفات آن بر هیچکس پوشیده نیست. هر ساله اتفاقات ناشی از حریق خسارات جانی و مالی زیادی در سراسر دنیا به بار می آورد. با استفاده از سیستم اعلام حریق و اطفای حریق می توان از بروز و افزایش آتش سوزی جلوگیری کرد و خسارات ناشی از آنرا را کاهش داد. همچنین با استفاده از سیستم اطفای حریق می توان در صورت بروز حریق اقدامات اولیه را در سریع ترین زمان ممکن را انجام داد و خسارت و تلفات را حد ممکن به حداقل رساند. شرکت سایان به عنوان یکی از معتبر ترین برند های تولید کننده انواع تجهیزات سیستم اعلام حریق می باشد.

سیستم اعلام حریق سایان یک برند معتبر ایرانی است که تمامی تجهیزات اعلام حریق را با کیفیت مطلوب و قیمتی مناسب با توجه به اهمیت حفظ و حراست از جان و دارایی ها در مقابل آتش سوزی، پوشش داده است.

محصولات اعلام حریق سایان بسیار متنوع، با کیفیت بالا، طراحی بسیار دقیق و کاربرپسند و با قیمت مناسبتری نسبت به نمونه های خارجی ارائه می شوند. شرکت سایان دارای نشان استاندارد و تاییدیه آتش نشانی و دیگر استاندارهای بین المللی و اروپایی برای محصولات خود می باشد. از جمله محصولات سایان می توان به

  • دتکتور دودی سایان
  • دتکتور حرارتی سایان
  • دتکتور گازی حرارتی 
  • شاسی اعلام حریق سایان
  • آژیر اعلام حریق سایان
  • پنل اعلام حریق سایان اشاره کرد.

سیستم اعلام حریق مجموعه ای از قطعات الکترونیکی هستند که وظیفه اصلی آن آشکار سازی حریق می باشد. معمولا از این تجهیزات در اماکن مسکونی، تجاری ،صنعتی و عموی برای پیشگیری و اعلام وقوع حریق استفاده می شود.

دتکتور اعلام حریق سایان

دتکتوراعلام حریق سایان

پنل اعلام حریق سایان

مرکز کنترل اعلام حریق سایان

شستی اعلام حریق سایان

شاسی اعلام حریق سایان

آژیر اعلام حریق سایان

آژیر اعلام حریق سایان

لیست قیمت محصولات سایان

کالا قیمت(ریال) کالاقیمت (ریال)
دتکتور دود سایان SD-S921.595.000دتکتور حرارت ثابت HD-S92F1.555.000
دتکتور ترکیبی دود و حرارت HSD-S981.890.000ترکیبی موضعی سقفی ۲۴ ولت GH-S4002.700.000
آژیر دیواری ۲۴ ولت A-S141.450.000
آژیر دیواری ۲۴ ولت A-S14001.400.000آژیر سقفی ۲۴ ولت A-S211.400.000
شستی برگشت پذیر CN-S991.150.000شستی برگشت پذیر CN-S14001.250.000
آژیر سقفی ۲۴ ولت SF-S211.260.000آژیر فلاشر دیواری ۲۴ ولت AF-S141.490.000
دتکتور حرارت افزایشی HD-S92R1.575.000دود موضعی دیواری ۲۲۰ ولت GD-S912.300.000
دود موضعی سقفی ۲۴ ولت GD-S242.500.000دود موضعی سقفی ۲۲۰ ولت GD-S942.400.000
آژیر ۲۴ ولت AF-S951.400.000آژیر فلاشر ۲۴ ولتAF-S921.490.000
شستی برگشت پذیر CN-S921.100.000ریموت اندیکاتورRA-S91120.000
ریموت اندیکاتورRA-S92120.000مرکز اعلام حریق ۲ زون CP-S27.500.000
مرکز اعلام حریق ۴زون CP-S27.700.000مرکز اعلام حریق ۶ زون CP-S28.000.000
مرکز اعلام حریق ۸ زون CP-S28.500.000مرکز اعلام حریق ۱۰ زون CP-S29.000.000
مرکز اعلام حریق ۱۲زون CP-S30.000.000مرکز اعلام حریق ۱۴ زون CP-S32.000.000
مرکز اعلام حریق ۱۶زون CP-S34.000.000مرکز اعلام حریق ۱۸زون CP-S36.000.000
مرکز اعلام حریق ۲۰ زون CP-S37.000.000مرکز اعلام حریق ۲۲ زون CP-S38.000.000
مرکز اعلام حریق ۲۴ زون CP-S40.000.000

⚠️ به دلیل شرایط موجود بازار فروش به صورت نقدی می باشد.

———————————-

همچنین برای مشاهده کاتالوگ محصولات سایان میتوانید فایل زیر را مشاهده و دانلود کنید.

🔽🔽🔽


انواع سیستم اعلام حریق سایان

محصولات و تجهیزاتی که توسط شرکت سایان تولید می شود در سه دسته زیر قرار میگیرند. که هرکدام از این دسته ها بصورت دستی و هوشمند می باشد. در سیستم اعلام حریق دستی سایان تشخیص و اعلام حریق به صورت دستی و توسط افراد صورت میگیرد، در واقع در این نوع سیستم ها پس از وقوع حریق و تشخیص آتش سوزی توسط افراد حاضر در محل، با فشار دادن شستی اعلام حریق ، آژیر به صدا در می آید و کلیه افراد از وقوع حریق اطلاع پیدا می کنند. اما در سیستم اعلام حریق هوشمند تمامی مراحل به صورت خودکار و توسط دتکتور و سنسور اعلام حریق بدون دخالت انسان صورت میگیرد.در سیستم های هوشمند پس از وقوع حریق ، دتکتور اعلام حریق  بسته به نوع آن با تشخیص یکی از نشانه های حریق یعنی دود، حرارت، دما و یا حتی گاز، سینگالی را به کنترل پنل اعلام حریق ارسال می نماید. کنترل پنل مرکزی پس از بررسی صحت درستی و عدم وجود خطا ، آژیر اعلام حریق و در صورت وجود سیستم اطفای حریق را فعال می کند.

اعلام حریق متعارف سایان

این نوع سیستم ها محل دقیق وقوع حریق را مشخص نمی کنند.هر ساختمان به بخش هایی به نام زون تقسیم می شود که سیستم اعلام حریق فقط می تواند زون که حریق در آن رخ داده شده را مشخص کند. 

اعلام حریق آدرس پذیر سایان

در سیستم اعلام حریق آدرس پذیر محل دقیق  وقوع آتش سوزی تشخیص داده می شود. در این نوع سیستم هریک از تجهیزات آدرس منحصر به فردی دارند که با توجه به آن محل وقوع حریق مشخص می شود.

اعلام حریق بی سیم سایان

اساس کار سیستم اعلام حریق بی سیم   به اینصورت میباشد که امواج الکترومغناطیسی جایگزین سیمها و ارتباط بین تجهیزات می شوند. از مهمترین مزایای آن می توان به  راه اندازی و نصف آسان و هزینه پایین  اشاره کرد.

ویژگی های اعلان حریق سایان

فروشگاه آتش ندا به عنوان نمایندگی رسمی سایان آماده پاسخگویی، فروش محصولات سایان و ارسال به سراسر ایران می باشد.
۰۲۱۴۰۳۳۰۳۸۸ – ۰۲۱۴۰۳۳۰۳۷۷

دتکتور سایان

این نشت یاب سیستم اعلام حریق سایان با برق ۲۲۰ ولت تغذیه می گردد. دارای سه چراغ به رنگهای سبز(Normal)، زرد(Fult) و قرمز(Fire)، کلید ریست و بیزر میباشد. در صورت نشت اندک گاز، چراغ زرد رنگ آن روشن شده و هر پنج ثانیه بیزر میزند. 

با نشت بیشتر گاز، چراغ قرمز رنگ آن روشن شده و در هر ثانیه بیزر می زند وهمچنین رله داخلی آن نیز فعال می شود که از کنتاکتهای این رله می توان جهت عملکرد شیر دیفرانسیلی بستن اهرم گاز استفاده نمود یا می توان آن را به پانل اعلام حریق متصل نمود. لذا عملکرد این نشت یاب بصورت موضعی یا بصورت اتومات می باشد.

دتکتور دودی فتوالکتریک سایان
مدل SD-S92

دتکتور دودی سایان دارای  تکنولوژی MCU و جدیدترین میکروکنترل های صنعتی دتکتور می باشد. این دتکتور دودی با حساسیت بسیار بالا نسبت به انواع دود ها و ذرت بسیار ریز  هم برای مصارف خانگی و تجاری مناسب می باشد.

دتکتور حرارتی دما ثابت سایان
مدلHD-S92F

با توجه به اینکه سنسور به دمای این دتکتور در قسمت خارجی آن بوده و در برابر جریانات شدید هوا با طراحی منحصر به فرد محافظت می شود. این نوع دتکتور در مقابل تغییرات دمایی محیط واکنش نشان داده و یه کنترل پنل مرکزی اعلام حریق می نماید.

دتکتور حرارتی دما افزایشی سایان
مدلHD-S92F

این نوع دتکتور حساس به دما و تشخیص درجه حرارت متغیر برای پارکینگها مناسب می باشد.دتکتور حراراتی دما افزایش نسبت به تغییرات دما در زمان مشخص واکنش نشان داده و با ارسال سیگنال به کنترل پنل مرکزی اعلام حریق می نماید.

دتکتور گازی سایان(نشت یاب)
مدلGD-S91

دتکتور گازی سایان حساس به گاز که بوی گاز را تشخیص می دهند، در سه نوع متفاوت بنا بر نیاز مشتری حساس به گازهای شهری، گاز متان، و انواع گاز های مشتعل و دود و همچنین گازهای مشتعل وCO J تولید می شود. این نوع دتکتور قادر به نمایش حالت خطا، نرمال و حریق می باشد. بدنه بسیار مستحکم و مقاومی در برابر ضربه و لرزش نیز دارد.

دتکتور گازی سایان(نشت یاب)
مدلGD-S92

دتکتور گازی سایان نیز حساس به گاز  در سه نوع متفاوت حساس به گازهای شهری، گاز متان، و انواع گاز های مشتعل و دود و همچنین گازهای مشتعل و COمی باشد و بدنه مقام در برابر ضربه و لرزش دارند.در این نوع مدل دتکتور گازی رله ای تعبیه شده که بنا بر سفارش مشتری برای عملکرد در وضعیت خطر جهت راه اندازی شیر برقی یا دستگاهی با تغذیه ۲۲۰ VAC است.

جهت اطلاع ازقیمت کلیه محصولات برند سایان با ما در تماس باشید. ۰۲۱۴۰۳۳۰۳۸۸ – ۰۲۱۴۰۳۳۰۳۷۷

کنترل پنل سایان

مدل cp-s

مرکز کنترل اعلام حریق کانونشنال سایان، پنل متعارف با دو زون که قابلیت ارتقا تا ۱۶ زون را نیز دارد.دیگر تچهیزات اعلام حریق شامل دتکتور دودی و حرارتی و نشت یاب گازی، شستی اعلام حریق و آژیر اعلام حریق به آن متصل می گردند. این دستگاه دارای تکنولوژی بورد متالیزه دو رویه و SMD می باشد. کلیه قطعات بکار رفته در این نوع پنل مرکزی از برند های معتبر جهانی و با کیفیت می باشد. 

ویژگی های پنل اعلام حریق سایان 

مرکز کنترل اعلام حریق سایان
پنل اعلام حریق سایان

پنل ۲ زون الی ۲۴ زون

شستی برگشت پذیر سایان

مدل NC-S92

شستی اعلام حریق سایان جهت اتصال به به تمامی مرکز اعلام حریق متعارف طراحی شده است. یکی از مهم ترین نکات مورد توجه در این شاسی قابلیت تست و ریست آسان آن است. نصب و استفاده از این نوع شستی بسیار ساده بودهو همچنین دارای میکروسوئیچ هایی با کیفیت بسیار بالا می باشند.شاسی اعلام حریق سایان دارای چراغ نشانگر LED عملکرد بوده و در صورت عمل کردن شستی به سهولت قابل تشخیص می باشد.

آژیر فلاشر سایان

آژیر فلاشر اعلام حریق سایان

مدل AF-S92

آژیر فلاشر سایان از تکنولوژی پیزوالکترونیک بهرمند است و شدت صدایی مناسب و استاندارد جهت محیط های تجاری و مسکونی دارد. همچنین از LED هایی به صورت فلاشر در یک یونیت ردیفی استفاده شده تا یک مجمعوعه دیداری و شنیداری را در مکان هایی که به علت صداهایی مزاحم و یا بعد مسافت و یا به هر حال نیاز به دو حالت شنیدار و دیداری باشند را داشته باشیم.

ریموت اندیکاتور سایان

ریموت اندیکاتور سایان

ریموت سایان با ظاهری شکیل و مدرن از لحاظ الکتریکال با اکثر دتکتورهای موجود در بازار ایران سازگاری داشته و با رنج وسیعی از ولتاژ قابلیت عملکرد دارد . سیستم اعلام حریق سایان در طراحی این محصول به گونه ای است که به راحتی می توان آنرا نصب و استفاده نمود و قاب ریموت سایان به گونه ای طراحی شده است که توسط قاب کریستالی خود نور داخل قاب به صورت ۳۶۰ درجه نمایان شود.

ممکن است در بعضي مواقع خود زون داراي قسمت هاي متعددي باشد و هنگام بروز حريق نيازبه تشخيص دقيق تر محل حريق داشته باشپم. مثلا در آپارتمان هاي که هر طبقه يک زون مي باشد و خود طبقه داراي چند واحد است و يا در هتل ها که اتاق هاي متعددي در هر طبقه وجود دارد براي تشخيص دقيق محل حريق از چراغ Remote Indicator استفاده مي گردد.

اين چراغ بالاي درب هر واحد نصب مي شود و تغذيه مثبت آن از مثبت منبع تغذيه ومنفي آن از پايه مخصوص چراغ ريموت در دتکتورهاي آن واحد مي باشد.اين پايه روي دتکتور با حرف R مشخص مي شود. در صورت وصل کردن دتکتوراين چراغ نيز روشن مي شود .

نمایندگی محصولات سایان

فروشگاه آتش ندا به عنوان یکی از معتبرترین نمایندگی‌های فروش محصولات و تجهیزات اعلام حریق سایان در لاله زار تهران در فعالیت می باشد. این فروشگاه به عنوان نمایندگی مستقیم این برند، محصولات را با بالاترین کیفیت و ضمانت گارانتی در اختیار مشتری‌ها قرار میدهد.

برای خرید و دریافت راهنمایی و مشاوره با کارشناسان فروشگاه کافی است با شماره های درج شده تماس حاصل فرمایید.

☎️ ۰۲۱۳۳۹۲۲۰۹۹

☎️ ۰۲۱۴۰۳۳۰۳۷۷

 

به روزرسانی در ۴ اسفند