هشدار دهنده گاز مونوکسید کربن مدل LM_201A

هشدار دهنده نشت گاز مونوکسید کربن

امروزه نمونه‌هایی از دستگاه‌های الکترونیکی به منظور حفظ ایمنی محیط‌های مسکونی به عنوان هشدار دهنده‌های نشت گازهای خطرناک در بازار عرضه میگردند.

حساسیت این دستگاه‌ها نسبت به گاز شهری و گاز مونوکسید کربن بسیار بالا بوده و در صورتی که درصد این گازها در محیط بالا رود، این هشدار دهنده‌ها به صورت نوری و صوتی ساکنین منزل را از خطر نشت گاز آگاه می سازند. علاوه بر کاربرد هشدار دادن، این دستگاه‌ها دارای نمایشگر دیجیتالی هستند که نسبت گازهای موجود در هوا را نیز نمایش می دهند. 

این دستگاه‌ها انواع مختلفی دارند که یکی از نمونه‌های با کیفیت آن‌ها هشدار دهنده گاز مونوکسید کربن مدل lm-201a می باشد.
همچنین می توان درجه حساسیت این دستگاه را با توجه به محیط‌های گوناگون تنظیم کرد. هنگامی که نشت گاز در محل صورت گیرد، عدد نمایشگر دستگاه هشدار دهنده بالا می‌ رود و در صورتی که از حد مجاز تنظیم شده در سامانه بیشتر شود، دستگاه آلارم داده و سیستم تهویه به وسیله فعال شدن رله خروجی دستگاه فعال گردیده و شیر اصلی گاز را قطع می کند‌.

هشدار دهنده گاز مونوکسید کربن مدل LM_201A

هشدار دهنده گاز مونوکسید کربن مدل lm-201a دارای سنسور الکتروشیمیایی می‌باشد که از دقیق‌ترین تکنولوژی‌های روز دنیا در تشخیص گاز مونوکسید کربن به شمار می رود. این هشدار دهنده با داشتن صفحه دیجیتالی که دارای نور زمینه است برای استفاده در تاریکی مناسب میباشد.

 یعنی میتوان در نور بسیار کم و یا تاریکی نیز غلظت گاز مونوکسید کربن را بر صفحه دیجیتال مشاهده کرد.

ویژگی هشدار دهنده LM_201A

از ویژگی‌‌های خاص دستگاه هشدار دهنده گاز مونوکسید کربن مدل lm-201a می توان داشتن حافظه ثبت بالاترین مقدار گاز مونوکسید کربن اشاره کرد. این ویژگی به منظور آگاهی فرد از وضعیت هوای منزل در مواقعی است که خانه خالی می باشد.

همچنین از دیگر ویژگی‌های مهم این دستگاه می توان به صدای بلند بوق آن اشاره کرد که با قدرت بیش از ۸۵ دسی بل اعلام خطر را انجام خواهد داد. علاوه بر این قابلیت بی صدا کردن دستگاه نیز از دیگر ویژگی‌های این هشدار دهنده میباشد.

 این آپشن این امکان را برای شما فراهم می کند تا در هنگام خطر و به صدا درآمدن صدای بوق دستگاه شما با بی صدا کردن هشدار دهنده بتوانید در کمال آرامش مشکل را رفع کنید.

این هشدار دهنده‌ها دارای سیستم عیب یاب اتوماتیک عملکرد دستگاه هستند. همچنین لازم به ذکر است که این هشدار دهنده با عدم نیاز به برق شهری در محل نصب دستگاه، ویژگی خاصی را به خود اختصاص داده است.

این هشدار دهنده داری سه عدد باتری قلمی یک و نیم ولتی می باشد که دارای کارکرد طولانی نیز هستند. همچنین تنظیمات دوره‌ای و عدم نیاز به کالیبراسیون نیز از مزایای هشدار دهنده گاز مونوکسید کربن مدل lm-201a به شمار می رود.

به کمک دکمه Test/Reset دستگاه می‌توان از عملکرد صحیح آن اطمینان حاصل کرد و عملکرد هشدار دهنده را به صورت دستی تست کرد.

در آخر می توان گفت هشدار دهنده گاز مونوکسید کربن مدل lm-201a دارای قابلیت نصب بر روی سقف و دیوار می باشد و همچنین اعلام زمان تعویض باتری و اعلام زمان تعویض دستگاه نیز از دیگر ویژگی‌های این هشدار دهنده هستند‌. 

هشدار دهنده گاز مونوکسید کربن مدل LM_201A

ویژگی ها :

جهت اطلاع ازقیمت کلیه محصولات با ما در تماس باشید. ۰۲۱۴۰۳۳۰۳۸۸ – ۰۲۱۴۰۳۳۰۳۷۷

تاییدیه های هشدار دهنده مدل lm-201a

هشدار دهنده گاز مونوکسید کربن مدل lm-201a دارای تاییدیه سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی و مورد تایید سازمان ملی استاندارد می باشد. همچنین این هشدار دهنده دارای گواهینامه LPCB است که از موسسه BRE انگلستان دریافت شده است. این گواهینامه که در خصوص تجهیزات ایمنی می باشد، از شمار معتبرترین گواهینامه های بین‌المللی است.

فروشگاه آتش ندا به عنوان یکی از نمایندگی‌های فروش انواع هشدار دهنده گاز در لاله زار تهران در حال فعالیت میباشد. برای خرید و استعلام آخرین قیمت محصولات کافی است با فروشگاه تماس حاصل فرمایید تا کارشناسان شما را راهنمایی کنند.

به روزشده در ۳۰ مرداد