سیستم اعلام حریق تسلا

سیستم اعلام حریق تسلا
TESLA FIRE ALARM SYSTEM

این شرکت در سال ۱۳۷۴ در تبریز شروع به فعالیت در زمینه های سیستم های امنیتی و حفاظتی از جمله سیستم اعلام حریق و اعلام سرقت کرد.بعد از یک دهه در سال ۱۳۸۴ اولین دفتر مرکزی در تهران راه اندازی شد این دفتر با نام تجاری sunlight در جهت افزایش فعالیت واردات کالااز کشورهای شرق آسیا را آغاز کرد اما با شروع محدودیت های صادرات و واردات بخاطر این شرکت در جهت حفظ منافع مالی و ملی و حذف واسطه ها و استفاده از ظرفیت و پتانسیل های موجود اقدام به تولید تمامی تجهیزات در این زمینه با نام Tesla ,Detex  کرد و در این مسیر تولید با قیمت مناسب و کالای های اصل و مرغوب از اهداف اصلی بوده است.

تولیدات این شرکت شامل:دتکتور دود و حرارت ،کنترل پنل ،شاسی اعلام حریق ،آژیر فلاشر و مابقی محصولات مرتبط می شود که تمامی این محصولات طبق استاندارد ملی و دارای گواهی نامه های معتبر اروپایی می باشد و جالب اینجاست که این شرکت در جهت تضمین کیفیت محصولاتش را گارانتی مادام العمر کرده است.

دتکتور تسلا

دتکتور اعلام حریق تسلا

پنل اعلام حریق تسلا

کنترل پنل اعلام حریق تسلا

شستی اعلام حریق تسلا مدل MCP124

شاسی اعلام حریق تسلا

آژیر اعلام حریق تسلا

آژیر اعلام حریق تسلا

کاتالوگ محصولات تسلا

لیست قیمت محصولات تسلا

نوع محصولقیمت (ریال)نوع محصولقیمت(ریال)
دتکتور دودی اپتیکال SD-4071.595.000دتکتور حرارتیHD-417S1.555.000
دتکتور حرارتی افزایشی HD-417R1.575.000آژیر ۲۴ ولت S-1111.200.000
آژیر فلاشر ۲۴ ولت SB-1101.290.000شستی ال ای دی دار قابل ریست MCP-124990.000
چراغ ریموت RL-140220.000تلفن کننده ۱۵ حافظه سخن گوTP-62507.650.000
آژیر فلاشر ۸ تن با ۲ سطح صدا Revenant series1.990.000
کنترل پنل ۲ زون TCP-224.500.000کنترل پنل ۴ زون TCP-425.500.000
کنترل پنل ۶ زون TCP-626.500.000کنترل پنل ۸ زونTCP-827.500.000
کنترل پنل ۱۰ زون TCP-1028.500.000کنترل پنل ۱۲ زون TCP-1230.500.000
کنترل پنل ۱۴ زونTCP-1432.500.000کنترل پنل ۱۶ زون TCP-1634.500.000
کنترل پنل ۱۸ زون TCP-1836.500.000

اعلام حریق تسلا دستی

انواع سیستم اعلام حریق‌ تسلا شامل سه گروه آدرس پذير، متعارف و بدون سيم (وايرلس) هستند که هرکدام در دو نوع خودکار و دستی تنظیم می شوند.در سیستم اعلام حریق‌تسلا دستي، حضور انسان از الزامات تشخیص حریق و فعالسازی سیستم میباشد.

 شستي اعلام حريق، تنها منبع تشخيص حريق است.یعنی مرحله تشخیص و اعلام حریق توسط اشخاص انجام میشود و در مکان هایی که شخص حضور ندارد کارایی نخواهد داشت.سری بعدی از انواع سیستم اعلان حریق تسلا ،سیستم های اعلام حریق خودکار هستند که به اشخاص وابستگی آنچنانی ندارد. این سيستم‌هاي خودکار، در دو نوع آدرس‌پذير، و غير آدرس‌پذير تقسیم مي‌شوند. ویژگی سيستم آدرس‌پذير این است که محل دقیق آتش سوزی نیز مشخص می شود.

اعلان حریق متعارف تسلا

در سیستم اعلام حریق متعارف تسلا تعدادی نقاط تماس (Call Points) و ردیاب ها که بصورت یک مدار به هم وصل شده هستند در قسمت مشخصی از ساختمان به صفحه کنترل مرکزی وصل میشوند.

 بطوریکه هر منطقه یک مدار حساب میشود. در صفحه کنترل مرکزی سیستم اعلام حریق متعارف تسلا به تعداد مناطق لامپ وجود دارد، مناطق محدوده‌های مشخص  شده برای اعلام نسبی محل حریق هستند که کار آتش نشانی در پیدا کردن محل آتش سوزی را راحت تر میکند.

 تعداد این مناطق ارتباط مستقیمی با تعداد مدارها و نقاط تماس بر روی صفحه کنترل دارد.

اعلان حریق آدرس پذیر تسلا

سازوکار سیستم اعلام حریق  آدرس پذیر تسلا نیز همانند سیستم اعلان حریق متعارف تسلا  می باشد با این تفاوت که صفحه کنترل نقطه تماس دقیقتری را مشخص می کند .

سیستم اعلان حریق تسلا آنالوگی آدرس پذیر که به نام سیستم های اعلام حریق هوشمند شناخته میشوند نوع دیگری از سیستم های آدرس پذیر هستند که براساس پروتکل هایشان انواع مختلفی دارند.

این نوع از سیستم ها بسیار پیچیده تر از سیستم اعلام حریق متعارف تسلا و سیستم اعلان حریق تسلا آدرس پذیر هستند.مزیت اصلی این سیستم اعلان حریق تسلا حذف اشتباه احتمالی آژیر می باشد.

اجزا اعلام حریق تسلا

 هر سیستم اعلان حریق دارای سه قسمت  اصلی است که شامل  مرکز کنترل، دتکتور ها ، آژیر ها  می باشد.در ادامه به طور مختصر به توضیح هر کدام از این اجزا می پردازیم.

 دتکتورها یا اصطلاحا آشکارسازها که عمده وظایف آنها شامل دریافت اطلاعات برای تشخیص حریق، حرارت و گاز را بر طبق دستوراتی که در آن ها تعریف شده اند، میشود. این اطلاعات جهت ارسال  به مرکز کنترل می باشد و در نهایت آژیرها و یا آژیر فلاشرها اعلام هشدار می کنند.

فروشگاه آتش ندا به عنوان نمایندگی رسمی تسلا آماده پاسخگویی، فروش محصولات تسلا و ارسال به سراسر ایران می باشد.
۰۲۱۴۰۳۳۰۳۸۸ – ۰۲۱۴۰۳۳۰۳۷۷

دتکتور تسلا

دتکتور اعلام حریق تسلا

دتکتور اعلام حریق  وظیفه جمع آوری اطلاعات از بروز خطرهای احتمالی را بر عهده دارند  که در سه نوع دتکتور دودی و دتکتور حرارتی و مولتی دتکتور تسلا تولید میشوند که سنسور یا حسگر هایی است که وجود دود یا حرارت یا هردو آن را در محیط تشخیص می دهد. سنسورها در دتکتور اعلان حریق تسلا با بروز حریق و تولید  دود در محیط، فعال شده و به مرکز کنترل اطلاع می دهد.

برند تسلا دارا انواع دتکتورهای دودی فتوالکتریک، حرارتی ثابت و افزایشی،ترکیبی دود و حرارت و ترکیبی گاز و حرارت می باشد، که در ادامه انواع محصولات را مشاهده می کنید.

 

جهت اطلاع ازقیمت کلیه محصولات برند تسلا با ما در تماس باشید. ۰۲۱۴۰۳۳۰۳۸۸ – ۰۲۱۴۰۳۳۰۳۷۷

کنترل پنل تسلا

کنترل پنل اعلام حریق سایان

مرکز کنترل پنل اعلام حریق  ، کنترل تمام اجزای سیستم اعلام حریق را برعهده دارد. محل دریافت اطلاعات ارسالی از دتکتورها و پردازش آن ها می باشد. بعد از دریافت اطلاعات از سنسور ها آنها را پردازش و عملیات لازم بین تمامی اجزا را هماهنگ و کنترل می کند.مرکز کنترل متعارف تسلا مورد استفاده سیستم اعلام حریق متعارف تسلا، توانایی تشخیص حریق طبق داده های دریافتی را دارد.

طبق گفته های پیشین در سیستم های متعارف منطقه بندی وجود دارد که هر کدم یک زون نام گرفته که هر زون بر روی کنترل پنل دارای اعداد و چراغ هایی هستند و هرکدام دارای چند دتکتور می باشند که هنگام بروز هشدار، کنترل پنل اعلان حریق تسلا محل آن را با بررسی محدوده منطقه تشخیص داده و بدین ترتیب اقدامات لازم را با سرعت بیشتری انجام می دهد. کنترل پنل اعلان حریق تسلا همچنین انرژی الکتریکی لازم برای هر سنسور تامین کند

📌 از ویژگی های بارز پنل اعلام حریق تسلا که از ۲ زون تا ۱۸ زون می باشد میتوانیم به موارد زیر اشاره کنیم:

✅ قابلیت پشتیبانی ۲۵ دتکتور دودی و حرارتی در هر زون

✅ قابلیت پشتیبانی تعداد نامحدود شستی در هر زون

✅ دارای نشانگر وضعیت قطعی و اتصال کوتاه در مسیر سیم کشی

✅ دارای شارژر اتوماتیک باتری می باشد.

✅دارای نشانگر LED برای نمایش وضعیت پنل

✅مجهز به دکمه غیر فعال کننده بازر اعلام خطر

✅مجهز به دکمه فعال کننده آژیر بر روی پنل

پنل اعلام حریق تسلا

پنل ۲ زون الی ۱۸ زون

جهت اطلاع ازقیمت کلیه محصولات برند تسلا با ما در تماس باشید. ۰۲۱۴۰۳۳۰۳۸۸ – ۰۲۱۴۰۳۳۰۳۷۷

آژیر تسلا

آژیر اعلام حریق تسلا

آژیر اعلام حریق سومین بخش از سیستم اعلان حریق تسلا می باشد که شامل ۶ عدد ال ای دی بوده  و دارای قدرت صدای استاندارد ۱۰۰ دسیبل می باشد. این محصول و سایر محصولات تسلا دارای استاندارد مربوطه می باشند.

از مدل‌هایی که این برند تولید کرده است آژیر ۲۴ ولت معمولی و آژیر فلاشر و چند صدا می باشد که در ادامه محصولات را می توانید مشاهده کنید.

جهت اطلاع ازقیمت کلیه محصولات برند تسلا با ما در تماس باشید. ۰۲۱۴۰۳۳۰۳۸۸ – ۰۲۱۴۰۳۳۰۳۷۷

شستی تسلا

شستی اعلام حریق تسلا

نوع شستی اعلام حریق در سیستم اعلان حریق تسلا از انواع شستی های متعارف می باشد و با مرکز کنترل از همان نوع در ساختمان و مکان های عمومی استفاده میشود. شستی اعلان حریق تسلا با اتصال به منبع تغذیه برای شروع به کار ، آماده می شود و با فشار دادن محل علامت روی طلق محافظ شستی و  روشن شدن LED فرمان هشدار را به مرکز کنترل صادر می کند. بعد از زدن دکمه میکروسوئیچ شستی و خاموش شدن LED و زدن کلید ریست از مرکز کنترل میتوان به وضعیت نرمال برگشت.

قیمت محصولات تسلا در تهران

فروشگاه اینترنتی آتش ندا با سال ها سابقه درخشان در زمینه فروش انواع محصولات و تجهیزات سیستم اعلام حریق در قلب بازار لاله زار تهران در خدمت شماست تا با فروش محصولات اعلام حریق تسلا با قیمت و کیفیتی مناسب لذت یک خرید اینترنتی و حضوری به صرفه ای را برای شما ایجاد کند.

برای خرید و استعلام آخرین قیمت های بازار با شماره های درج شده تماس حاصل فرمایید تا کارشناسان آتش ندا شما را راهنمایی کنند.

راه های ارتباطی با فروشگاه آتش ندا:

۰۲۱-۴۰۳۳۰۳۷۷

۰۲۱-۴۰۳۳۰۳۸۸

۰۹۱۲۲۱۴۶۳۴۷

آدرس ما : لاله زار جنوبی، مجتمع تجاری بوشهری، طبقه ۲ واحد ۱۶

ایمیل : info@atashneda.ir

سایر برندهای اعلام حریق آتش ندا

به روزرسانی در ۲۵ بهمن