سیستم اعلام حریق تسلا

سیستم اعلام حریق تسلا
TESLA FIRE ALARM SYSTEM
دتکتور تسلا

دتکتور اعلام حریق تسلا

پنل اعلام حریق تسلا

کنترل پنل اعلام حریق تسلا

شستی اعلام حریق تسلا مدل MCP124

شاسی اعلام حریق تسلا

آژیر اعلام حریق تسلا

آژیر اعلام حریق تسلا

معرفی سیستم اعلام حریق تسلا

این شرکت در سال ۱۳۷۴ در تبریز شروع به فعالیت در زمینه های سیستم های امنیتی و حفاظتی از جمله سیستم اعلان حریق تسلا و اعلام سرقت کرد.بعد از یک دهه در سال ۱۳۸۴ اولین دفتر مرکزی در تهران راه اندازی شد این دفتر با نام تجاری sunlight در جهت افزایش فعالیت واردات کالااز کشورهای شرق آسیا را آغاز کرد اما با شروع محدودیت های صادرات و واردات بخاطر این شرکت در جهت حفظ منافع مالی و ملی و حذف واسطه ها و استفاده از ظرفیت و پتانسیل های موجود اقدام به تولید تمامی تجهیزات در این زمینه با نام Tesla ,Detex  کرد.و در این مسیر تولید با قیمت مناسب و کالای های اصل و مرغوب از اهداف اصلی بوده است.

تولیدات این شرکت شامل:دتکتور دود و حرارت ،کنترل پنل ،شاسی اعلام حریق ،آژیر فلاشر و مابقی محصولات مرتبط می شود که تمامی این محصولات طبق استاندارد ملی و دارای گواهی نامه های معتبر اروپایی می باشد و جالب اینجاست که این شرکت در جهت تضمین کیفیت محصولاتش را گارانتی مادام العمر کرده است.

لیست قیمت محصولات اعلان حریق تسلا

نوع محصولقیمت (ریال)نوع محصولقیمت(ریال)
دتکتور دودی اپتیکال۱٫۳۹۵٫۰۰۰دتکتور حرارتی۱٫۳۷۵٫۰۰۰
دتکتور حرارتی افزایشی۱٫۳۹۵٫۰۰۰آژیر ۲۴ ولت۱٫۰۵۰٫۰۰۰
آژیر فلاشر ۲۴ ولت۱٫۱۰۰٫۰۰۰شستی ال ای دی دار قابل ریست۹۰۰٫۰۰۰
چراغ ریموت۲۲۰٫۰۰۰تلفن کننده ۱۵ حافظه سخن گو۳٫۹۵۰٫۰۰۰
کنترل پنل ۲ زون۲۰٫۰۰۰٫۰۰۰کنترل پنل ۴ زون۲۱٫۵۰۰٫۰۰۰
کنترل پنل ۶ زون۲۳٫۰۰۰٫۰۰۰کنترل پنل ۸ زون۲۴٫۵۰۰٫۰۰۰
کنترل پنل ۱۰ زون۲۶٫۰۰۰٫۰۰۰کنترل پنل ۱۲ زون۲۷٫۵۰۰٫۰۰۰
کنترل پنل ۱۴ زون۲۹٫۰۰۰٫۰۰۰کنترل پنل ۱۶ زون۳۰٫۵۰۰٫۰۰۰
کنترل پنل ۱۸ زون۳۲٫۰۰۰٫۰۰۰

انواع سیستم اعلام حریق تسلا

انواع سیستم اعلام حریق‌تسلا شامل سه گروه آدرس پذير، متعارف و بدون سيم (وايرلس) هستند که هرکدام در دو نوع خودکار و دستی تنظیم می شوند.در سیستم اعلام حریق‌تسلا دستي، حضور انسان از الزامات تشخیص حریق و فعالسازی سیستم میباشد.

 شستي اعلام حريق، تنها منبع تشخيص حريق است.یعنی مرحله تشخیص و اعلام حریق توسط اشخاص انجام میشود و در مکان هایی که شخص حضور ندارد کارایی نخواهد داشت.سری بعدی از انواع سیستم اعلان حریق تسلا ،سیستم های اعلام حریق خودکار هستند که به اشخاص وابستگی آنچنانی ندارد. این سيستم‌هاي خودکار، در دو نوع آدرس‌پذير، و غير آدرس‌پذير تقسیم مي‌شوند. ویژگی سيستم آدرس‌پذير این است که محل دقیق آتش سوزی نیز مشخص می شود.

اعلان حریق متعارف تسلا

در سیستم اعلان حریق متعارف تسلا تعدادی نقاط تماس (Call Points) و ردیاب ها که بصورت یک مدار به هم وصل شده هستند در قسمت مشخصی از ساختمان به صفحه کنترل مرکزی وصل میشوند.

 بطوریکه هر منطقه یک مدار حساب میشود. در صفحه کنترل مرکزی سیستم اعلام حریق متعارف تسلا به تعداد مناطق لامپ وجود دارد، مناطق محدوده های مشخص  شده برای اعلام نسبی محل حریق هستند که کار آتش نشانی در پیدا کردن محل آتش سوزی را راحت تر میکند.

 تعداد این مناطق ارتباط مستقیمی با تعداد مدارها و نقاط تماس بر روی صفحه کنترل دارد.

 

اعلان حریق آدرس پذیر تسلا

سازوکار سیستم اعلان حریق تسلا آدرس پذیر نیز همانند سیستم اعلام حریق متعارف تسلا  می باشد با این تفاوت که صفحه کنترل نقطه تماس دقیقتری را مشخص می کند .

سیستم اعلان حریق تسلا آنالوگی آدرس پذیر که به نام سیستم های اعلام حریق هوشمند شناخته میشوند نوع دیگری از سیستم های آدرس پذیر هستند که براساس پروتکل هایشان انواع مختلفی دارند.

این نوع از سیستم ها بسیار پیچیده تر از سیستم اعلام حریق متعارف تسلا و سیستم اعلان حریق تسلا آدرس پذیر هستند.مزیت اصلی این سیستم اعلان حریق تسلا حذف اشتباه احتمالی آژیر می باشد.

اجزا اصلی سیستم اعلام حریق تسلا

 هر سیستم اعلان حریق تسلا دارای سه قسمت  اصلی است که شامل  مرکز کنترل، دتکتور ها ، آژیر ها  می باشد.در ادامه به طور مختصر به توضیح هر کدام از این اجزا می پردازیم.

 دتکتورها یا اصطلاحا آشکارسازها که عمده وظایف آنها شامل دریافت اطلاعات برای تشخیص حریق، حرارت و گاز را بر طبق دستوراتی که در آن ها تعریف شده اند، میشود. این اطلاعات جهت ارسال  به مرکز کنترل می باشد و در نهایت آژیرها و یا آژیر فلاشرها اعلام هشدار می کنند.

فروشگاه آتش ندا به عنوان نمایندگی رسمی تسلا آماده پاسخگویی، فروش محصولات تسلا و ارسال به سراسر ایران می باشد.
۰۲۱۴۰۳۳۰۳۸۸ – ۰۲۱۴۰۳۳۰۳۷۷

دتکتور تسلا

دتکتور اعلام حریق تسلا

دتکتور اعلان حریق تسلا وظیفه جمع آوری اطلاعات از بروز خطرهای احتمالی را بر عهده دارند  که در سه نوع دتکتور دودی و دتکتور حرارتی و مولتی دتکتور تسلا تولید میشوند که سنسور یا حسگر هایی است که وجود دود یا حرارت یا هردو آن را در محیط تشخیص می دهد. سنسورها در دتکتور اعلان حریق تسلا با بروز حریق و تولید  دود در محیط، فعال شده و به مرکز کنترل اطلاع می دهد.

جهت اطلاع ازقیمت کلیه محصولات برند تسلا با ما در تماس باشید. ۰۲۱۴۰۳۳۰۳۸۸ – ۰۲۱۴۰۳۳۰۳۷۷

کنترل پنل تسلا

کنترل پنل اعلام حریق سایان

مرکز کنترل پنل اعلان حریق تسلا ، کنترل تمام اجزای سیستم اعلام حریق را برعهده دارد. محل دریافت اطلاعات ارسالی از دتکتورها و پردازش آن ها می باشد. بعد از دریافت اطلاعات از سنسور ها آنها را پردازش و عملیات لازم بین تمامی اجزا را هماهنگ و کنترل می کند.مرکز کنترل متعارف تسلا مورد استفاده سیستم اعلام حریق متعارف تسلا، توانایی تشخیص حریق طبق داده های دریافتی را دارد.

طبق گفته های پیشین در سیستم های متعارف منطقه بندی وجود دارد که هر کدم یک زون نام گرفته که هر زون بر روی کنترل پنل دارای اعداد و چراغ هایی هستند و هرکدام دارای چند دتکتور می باشند که هنگام بروز هشدار، کنترل پنل اعلان حریق تسلا محل آن را با بررسی محدوده منطقه تشخیص داده و بدین ترتیب اقدامات لازم را با سرعت بیشتری انجام می دهد. کنترل پنل اعلان حریق تسلا همچنین انرژی الکتریکی لازم برای هر سنسور تامین کند

پنل اعلام حریق تسلا

پنل ۲ زون الی ۱۸ زون

جهت اطلاع ازقیمت کلیه محصولات برند تسلا با ما در تماس باشید. ۰۲۱۴۰۳۳۰۳۸۸ – ۰۲۱۴۰۳۳۰۳۷۷

آژیر تسلا

آژیر اعلام حریق تسلا

آژیر اعلان حریق تسلا  سومین بخش از سیستم اعلان حریق تسلا می باشد که شامل ۶ عدد ال ای دی بوده  و دارای قدرت صدای استاندارد ۱۰۰ دسیبل می باشد. این محصول و سایر محصولات تسلا دارای استاندارد مربوطه می باشند.

جهت اطلاع ازقیمت کلیه محصولات برند تسلا با ما در تماس باشید. ۰۲۱۴۰۳۳۰۳۸۸ – ۰۲۱۴۰۳۳۰۳۷۷

شستی تسلا

شستی اعلام حریق تسلا

نوع شستی اعلان حریق تسلا در سیستم اعلان حریق تسلا از انواع شستی های متعارف می باشد و با مرکز کنترل از همان نوع در ساختمان و مکان های عمومی استفاده میشود. شستی اعلان حریق تسلا با اتصال به منبع تغذیه برای شروع به کار ، آماده می شود و با فشار دادن محل علامت روی طلق محافظ شستی و  روشن شدن LED فرمان هشدار را به مرکز کنترل صادر می کند. بعد از زدن دکمه میکروسوئیچ شستی و خاموش شدن LED و زدن کلید ریست از مرکز کنترل میتوان به وضعیت نرمال برگشت.