بروز ترین لیست قیمت محصولات تسلا​ را میتوانید در سایت اتش ندا مشاهده کنید

شما می‌توانید با مراجعه به سایت اتش ندا خریدی انلاین داشته باشید و یا با مراجعه به ادرس: تهران، خیابان لاله زار جنوبی، مجتمع تجاری بوشهری،طبقه۲،پلاک ۳۴ خریدی حضوری داشته باشید

سیستم اعلام حریق تسلا

سیستم اعلام حریق تسلا
TESLA FIRE ALARM SYSTEM

سیستم اعلام حریق تسلا معمولا از چند دستگاه مختلف تشکیل شده است که تماما با هم می‌توانند عملکرد مناسبی را ارائه دهند. این سیستم‌ها می‌توانند در صورت تشخیص آتش، دود، گازهای سمی و یا هر شرایط اضطراری دیگری با استفاده از تجهیزات دیداری و شنیداری آن‌ها را به مردم ساکن در ساختمان هشدار دهند. هشدارهای صورت گرفته شده به صورت خودکار از طریق دتکتورهای حرارتی و دودی فعال می‌شوند.

سپس با کمک شستی اعلام حریق در محل‌های مختلف فعال‌سازی اعلام حریق، توسط دست فعال می‌شوند. هشدارهایی که وجود دارند به صورت بوق و یا زنگ‌های موتوردار بر روی دیوار قابل نصب هستند. سیستم‌های اعلام حریق تسلا با توجه به قابلیت‌ها و ویژگی‌هایی که دارند در اماکن تاریخی، ساختمان‌های مسکونی، اماکن تجاری، موزه‌ها و… نصب می‌شوند. بنابراین می‌توانید برای ایجاد امنیت در مکان‌های مختلف می‌توان از این سیستم‌های فوق العاده و همچنین اعلام حریق سنس بهره‌مند شد.

شرکت اعلام حریق تسلا

لازم است بدانید که شرکت آشکار سازان ایرانیان در زمینه تولید سیستم‌های حفاظتی همچون اعلام حریق و اعلام سرقت در سال ۱۳۷۴ در استان تبریز تاسیس شده است. این شرکت با ایجاد یک دفتر مرکزی در تهران با نام تجاری Sunlight در سال ۱۳۸۴ با تولید و واردات کالا از کشورهای موجود در شرق آسیا، فعالیت‌های خود را بسیار گسترده‌تر کرد. اهداف این شرکت رونق دادن تولیدات داخلی، ارائه قیمت‌های بی‌واسطه، توسعه دادن فضای آشنایی و مشارکت منابع تولیدکننده به همراه مصرف کننده به تولید تمام تجهیزات اعلام حریق با برند دتکی و تسلا اقدام کرد. در تمام مسیر تولید محصولات خود شعار این شرکت معتبر همواره «قیمت مناسب در اثر تیراژ مطلوب و کیفیت برتر» بوده است و محصولات برتر و با کیفیتی را به مشتریان خود ارائه داده است. این شرکت معتبر حدود ۲۷ سال سابقه تولید این محصولات را داشته و در سال ۱۳۹۰ برای تولید تجهیزات اعلام حریق تسلا از متخصصان و کارشناسان حرفه‌ای و با تجربه بهره برده است.

دتکتور تسلا

دتکتور اعلام حریق تسلا

پنل اعلام حریق تسلا

کنترل پنل اعلام حریق تسلا

شستی اعلام حریق تسلا مدل MCP124

شاسی اعلام حریق تسلا

آژیر اعلام حریق تسلا

آژیر اعلام حریق تسلا

call us

سیستم اسپرینکلر سیستمی است که می‌تواند آتش اولیه را به‌صورت خودکار و محلی خاموش کند.

برای خرید این محصول  و محصولات دیگر تماس بگیرید

۰۲۱-۴۰۳۳۰۳۸۸ ☎️

کاتالوگ محصولات تسلا

لیست قیمت محصولات تسلا

به روز شده در ۱۵ بهمن ۱۴۰۱

[ninja_tables id="11944"]

ویژگی‌های مهم اعلام حریق تسلا


این شرکت برای اولین بار در ایران توانست که در سال ۱۳۹۳ آزمایشگاه‌های تخصصی تجهیزات اعلام حریق را بر اساس دستورالعمل‌ها و خطوط راهنمای EN54 و ISIRI تاسیس کند. پس از تلاش‌های گسترده‌ای که صورت گرفت آزمایشگاه این شرکت همتراز همکار سازمان استاندارد شد. تمام محصولات تولید این شرکت دارای استانداردهای ملی و اروپایی است بنابراین برای آن‌ها ضمانت نامه در نظر گرفته شده است. گفتنی است که در دو سال ۲۰۱۳ و ۲۰۱۹ این شرکت توانست اعتبار نامه‌های DEDAL و IOS را برای تجهیزات اعلان حریق دریافت کند. گفتنی است که حلافیت و نو آوری که در بخش تحقیق و توسعه این شرکت وجود دارد توانسته که برند تسلا را به یکی از برندهای معتبر با برنامه‌های هدفمند تبدیل کند. این شرکت به خوبی می‌تواند که مرزهای تعریف شده برای سیستم‌های اعلام حریق را تغییر دهد. در بازار فروش سیستم‌های اعلام حریق محصولات برند تسلا با توجه به عملکرد و کیفیت مناسبی که دارند تواسته‌اند جایگاه ویژه‌ای را به دست بیاورند. می‌توان گفت محصولات این برند نام‌آور را با اطمینان خاطر تهیه کنید و ایمنی خود را تضمین کنید.

اعلام حریق تسلا دستی

انواع سیستم اعلام حریق‌ تسلا شامل سه گروه آدرس پذير، متعارف و بدون سيم (وايرلس) هستند که هرکدام در دو نوع خودکار و دستی تنظیم می شوند.در سیستم اعلام حریق‌تسلا دستي، حضور انسان از الزامات تشخیص حریق و فعالسازی سیستم میباشد.

 شستي اعلام حريق، تنها منبع تشخيص حريق است.یعنی مرحله تشخیص و اعلام حریق توسط اشخاص انجام میشود و در مکان هایی که شخص حضور ندارد کارایی نخواهد داشت.سری بعدی از انواع سیستم اعلان حریق تسلا ،سیستم های اعلام حریق خودکار هستند که به اشخاص وابستگی آنچنانی ندارد. این سيستم‌هاي خودکار، در دو نوع آدرس‌پذير، و غير آدرس‌پذير تقسیم مي‌شوند. ویژگی سيستم آدرس‌پذير این است که محل دقیق آتش سوزی نیز مشخص می شود.

اعلان حریق متعارف تسلا

در سیستم اعلام حریق متعارف تسلا تعدادی نقاط تماس (Call Points) و ردیاب ها که بصورت یک مدار به هم وصل شده هستند در قسمت مشخصی از ساختمان به صفحه کنترل مرکزی وصل میشوند.

 بطوریکه هر منطقه یک مدار حساب میشود. در صفحه کنترل مرکزی سیستم اعلام حریق متعارف تسلا به تعداد مناطق لامپ وجود دارد، مناطق محدوده‌های مشخص  شده برای اعلام نسبی محل حریق هستند که کار آتش نشانی در پیدا کردن محل آتش سوزی را راحت تر میکند.

 تعداد این مناطق ارتباط مستقیمی با تعداد مدارها و نقاط تماس بر روی صفحه کنترل دارد.

اعلان حریق آدرس پذیر تسلا

سازوکار سیستم اعلام حریق  آدرس پذیر تسلا نیز همانند سیستم اعلان حریق متعارف تسلا  می باشد با این تفاوت که صفحه کنترل نقطه تماس دقیقتری را مشخص می کند .

سیستم اعلان حریق تسلا آنالوگی آدرس پذیر که به نام سیستم های اعلام حریق هوشمند شناخته میشوند نوع دیگری از سیستم های آدرس پذیر هستند که براساس پروتکل هایشان انواع مختلفی دارند.

این نوع از سیستم ها بسیار پیچیده تر از سیستم اعلام حریق متعارف تسلا و سیستم اعلان حریق تسلا آدرس پذیر هستند.مزیت اصلی این سیستم اعلان حریق تسلا حذف اشتباه احتمالی آژیر می باشد.

اجزا اعلام حریق تسلا

 هر سیستم اعلان حریق دارای سه قسمت  اصلی است که شامل  مرکز کنترل، دتکتور ها ، آژیر ها  می باشد.در ادامه به طور مختصر به توضیح هر کدام از این اجزا می پردازیم.

 دتکتورها یا اصطلاحا آشکارسازها که عمده وظایف آنها شامل دریافت اطلاعات برای تشخیص حریق، حرارت و گاز را بر طبق دستوراتی که در آن ها تعریف شده اند، میشود. این اطلاعات جهت ارسال  به مرکز کنترل می باشد و در نهایت آژیرها و یا آژیر فلاشرها اعلام هشدار می کنند.

فروشگاه آتش ندا به عنوان نمایندگی رسمی تسلا آماده پاسخگویی، فروش محصولات تسلا و ارسال به سراسر ایران می باشد.
۰۲۱۴۰۳۳۰۳۸۸ – ۰۲۱۴۰۳۳۰۳۷۷

دتکتور تسلا

دتکتور اعلام حریق تسلا

دتکتور اعلام حریق  وظیفه جمع آوری اطلاعات از بروز خطرهای احتمالی را بر عهده دارند  که در سه نوع دتکتور دودی و دتکتور حرارتی و مولتی دتکتور تسلا تولید میشوند که سنسور یا حسگر هایی است که وجود دود یا حرارت یا هردو آن را در محیط تشخیص می دهد. سنسورها در دتکتور اعلان حریق تسلا با بروز حریق و تولید  دود در محیط، فعال شده و به مرکز کنترل اطلاع می دهد.

برند تسلا دارا انواع دتکتورهای دودی فتوالکتریک، حرارتی ثابت و افزایشی،ترکیبی دود و حرارت و ترکیبی گاز و حرارت می باشد، که در ادامه انواع محصولات را مشاهده می کنید.

 

جهت اطلاع ازقیمت کلیه محصولات برند تسلا با ما در تماس باشید. ۰۲۱۴۰۳۳۰۳۸۸ – ۰۲۱۴۰۳۳۰۳۷۷

کنترل پنل تسلا

کنترل پنل اعلام حریق سایان

مرکز کنترل پنل اعلام حریق  ، کنترل تمام اجزای سیستم اعلام حریق را برعهده دارد. محل دریافت اطلاعات ارسالی از دتکتورها و پردازش آن ها می باشد. بعد از دریافت اطلاعات از سنسور ها آنها را پردازش و عملیات لازم بین تمامی اجزا را هماهنگ و کنترل می کند.مرکز کنترل متعارف تسلا مورد استفاده سیستم اعلام حریق متعارف تسلا، توانایی تشخیص حریق طبق داده های دریافتی را دارد.

طبق گفته های پیشین در سیستم های متعارف منطقه بندی وجود دارد که هر کدم یک زون نام گرفته که هر زون بر روی کنترل پنل دارای اعداد و چراغ هایی هستند و هرکدام دارای چند دتکتور می باشند که هنگام بروز هشدار، کنترل پنل اعلان حریق تسلا محل آن را با بررسی محدوده منطقه تشخیص داده و بدین ترتیب اقدامات لازم را با سرعت بیشتری انجام می دهد. کنترل پنل اعلان حریق تسلا همچنین انرژی الکتریکی لازم برای هر سنسور تامین کند

📌 از ویژگی های بارز پنل اعلام حریق تسلا که از ۲ زون تا ۱۸ زون می باشد میتوانیم به موارد زیر اشاره کنیم:

✅ قابلیت پشتیبانی ۲۵ دتکتور دودی و حرارتی در هر زون

✅ قابلیت پشتیبانی تعداد نامحدود شستی در هر زون

✅ دارای نشانگر وضعیت قطعی و اتصال کوتاه در مسیر سیم کشی

✅ دارای شارژر اتوماتیک باتری می باشد.

✅دارای نشانگر LED برای نمایش وضعیت پنل

✅مجهز به دکمه غیر فعال کننده بازر اعلام خطر

✅مجهز به دکمه فعال کننده آژیر بر روی پنل

پنل اعلام حریق تسلا

پنل ۲ زون الی ۱۸ زون

جهت اطلاع ازقیمت کلیه محصولات برند تسلا با ما در تماس باشید. ۰۲۱۴۰۳۳۰۳۸۸ – ۰۲۱۴۰۳۳۰۳۷۷

آژیر تسلا

آژیر اعلام حریق تسلا

آژیر اعلام حریق سومین بخش از سیستم اعلان حریق تسلا می باشد که شامل ۶ عدد ال ای دی بوده  و دارای قدرت صدای استاندارد ۱۰۰ دسیبل می باشد. این محصول و سایر محصولات تسلا دارای استاندارد مربوطه می باشند.

از مدل‌هایی که این برند تولید کرده است آژیر ۲۴ ولت معمولی و آژیر فلاشر و چند صدا می باشد که در ادامه محصولات را می توانید مشاهده کنید.

جهت اطلاع ازقیمت کلیه محصولات برند تسلا با ما در تماس باشید. ۰۲۱۴۰۳۳۰۳۸۸ – ۰۲۱۴۰۳۳۰۳۷۷

شستی تسلا

شستی اعلام حریق تسلا

نوع شستی اعلام حریق در سیستم اعلان حریق تسلا از انواع شستی های متعارف می باشد و با مرکز کنترل از همان نوع در ساختمان و مکان های عمومی استفاده میشود. شستی اعلان حریق تسلا با اتصال به منبع تغذیه برای شروع به کار ، آماده می شود و با فشار دادن محل علامت روی طلق محافظ شستی و  روشن شدن LED فرمان هشدار را به مرکز کنترل صادر می کند. بعد از زدن دکمه میکروسوئیچ شستی و خاموش شدن LED و زدن کلید ریست از مرکز کنترل میتوان به وضعیت نرمال برگشت.

قیمت محصولات تسلا در تهران

فروشگاه اینترنتی آتش ندا با سال ها سابقه درخشان در زمینه فروش انواع محصولات و تجهیزات سیستم اعلام حریق در قلب بازار لاله زار تهران در خدمت شماست تا با فروش محصولات اعلام حریق تسلا با قیمت و کیفیتی مناسب لذت یک خرید اینترنتی و حضوری به صرفه ای را برای شما ایجاد کند.

برای خرید و استعلام آخرین قیمت های بازار با شماره های درج شده تماس حاصل فرمایید تا کارشناسان آتش ندا شما را راهنمایی کنند.

راه های ارتباطی با فروشگاه آتش ندا:

۰۲۱-۴۰۳۳۰۳۷۷

۰۲۱-۴۰۳۳۰۳۸۸

۰۹۱۲۲۱۴۶۳۴۷

آدرس ما : لاله زار جنوبی، مجتمع تجاری بوشهری، طبقه ۲ واحد ۱۶

ایمیل : info@atashneda.ir

سایر برندهای اعلام حریق آتش ندا

به روزرسانی ۱۴۰۱/۰۳/۰۴